قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۷ هزار و ۹۲۵ دلار معادل یک میلیارد و ۲۹۸ میلیون و ۶۸۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۵۴۰ دلار رسیده که معادل ۷۹ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۸ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۲۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۴۹۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۲۸ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۹۸ هزار تومان دست یافت.
کد خبر: ۹۳۵۱۴
بازدید : ۱۰۷۹
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
قیمت بیت کوین، اتریوم و تتر به دلار و تومان شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در اولین روز هفته به ۵۷ هزار و ۹۲۵ دلار معادل یک میلیارد و ۲۹۸ میلیون و ۶۸۷ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۳۵۴۰ دلار رسیده که معادل ۷۹ میلیون و ۳۶۱ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۸ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۲۴ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۴۹۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۲۸ دلار معادل ۱۴ میلیون و ۹۸ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۴۸۳ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۷۴ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۱۵۷۴ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۴۱۳ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۶۲ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۶۹۱ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۷۸۴ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۷۸۴ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

 
ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۵۸ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۵ میلیارد و ۲۶۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۶ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۳ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 09:55

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.925

یک میلیارد و 298 میلیون و 687هزارتومان 

اتریوم

3540

79 میلیون و 361 هزارتومان

بایننس

629 

14 میلیون و 98 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 490 تومان

ریپل

1.58

35 هزار و 424 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه