نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۱ هزار و ۷۸۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۴۹۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۸ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۰۸ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۴۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۵۹۱
بازدید : ۱۳۰۲
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۷:۴۰
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۳۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۴ تا ۱.۲۳ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۰۸ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۵۵۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۰۸ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۴۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۱۷۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت ۱ میلیون و ۸۴۵ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۰۷ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱ درصدی به ۹۳۹ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۱ هزار و ۷۸۰ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۴۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۶ هزار و ۱۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۱ هزار ۶۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۶ هزار و ۳۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۶ هزار و ۵۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۰ هزار و ۷۲۵ تومان و ۲۰ هزار و ۳۱۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۴۸ تومان فروش و با نرخ ۲۴ هزار و ۵۵۲ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به پنج هزار و ۹۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۶۴۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به پنج هزار و ۹۱۰ تومان و ۲ هزار و ۶۲۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۰ هزار  و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه