قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۹ هزار و ۱۵۰ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۲ میلیون و ۵۴۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۴۱۰۹ دلار رسیده که معادل ۹۲ میلیون و ۱۷۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۹ دلار معادل ۳۵ هزار و ۸۱۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۵۳۰ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۶۱۲
بازدید : ۱۴۳۲
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳
قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در سومین روز هفته به ۵۹ هزار و ۱۵۰ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۲ میلیون و ۵۴۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۴۱۰۹ دلار رسیده که معادل ۹۲ میلیون و ۱۷۹ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۹ دلار معادل ۳۵ هزار و ۸۱۸ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۲ هزار و ۵۳۰ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۷۵ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۲۱۸ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۸۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۸۵ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۲۰۷۷ درصدی توانسته تا کانال ۳۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۴۷۲ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۸۸ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۷۸۹ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۸۱۲ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۸۱۲ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۵۹ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۵ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۵ میلیارد و ۷۹۱ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۶ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۱ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:00

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

59.150

یک میلیارد و 332 میلیون و  542 هزارتومان 

اتریوم

4109

92 میلیون و 179 هزارتومان

بایننس

675

15 میلیون و 218 هزار تومان

تتر

1

22 هزار و 530 تومان

ریپل

1.59

35 هزار و 818 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه