جنجال در بازی سپاهان - پرسپولیس

جنجال در بازی سپاهان - پرسپولیس

شکسته شدن دوربین تصویربردار باشگاه سپاهان آغازی برای به اوج رسیدن درگیری بین بازیکنان سپاهان و پرسپولیس بود.
کد خبر: ۹۳۶۱۳
بازدید : ۳۱۱۱
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵

سپاهان - پرسپولیس

حواشی بازی سپاهان پرسپولیس در داخل و خارج میدان زیاد بود. قبل از بازی عده‌ای از هواداران منتسب به سپاهان مانع از حرکت اتوبوس پرسپولیس شدند و کار به دخالت نیروی انتظامی کشید.

نزدیکان باشگاه پرسپولیس می‌گویند قبل از بازی عده‌ای از هواداران ما را کتک زدند و بعد از بازی هم مشکلات زیادی برای ما ایجاد شد به طوری که باز هم تنی چند از هواداران پرسپولیس بیرون ورزشگاه کتک خوردند.

در دقایق پایانی بازی سپاهان و پرسپولیس هم چند حاشیه داشتیم که متاسفانه چندان جالب نبود. از جمله برخورد یکی دو بازیکن سپاهان با سید جلال حسینی که می‌رفت کار به جا‌های باریک کشیده شود، اما خوشبختانه ماجرا فیصله پیدا کرد.

پرسپولیسی‌ها به شدت از حواشی ایجاد شده در اصفهان ناراضی هستند و اعتراض زیادی به فدراسیون فوتبال را دارند. البته باید دید باشگاه سپاهان هم دفاعی از خود دارد یا نه؟ اما هرچه هست حواشی بازی پرسپولیس و سپاهان تا حد زیادی مسائل فنی و فوتبالی این بازی را تحت‌الشعاع قرار داد.
 
 
حواشی دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که با تساوی یک - یک به پایان رسید، بعد از صدای سوت پایان نیز ادامه پیدا کرد و به اوج خودش رسید. برخی از اعضای دو تیم در تونل ورزشگاه نقش جهان اصفهان درگیری شدیدی پیدا کردند که این درگیری با دخالت نیروی انتظامی به پایان رسید.

موضوع از این قرار است که گویا تصویربردار باشگاه سپاهان در حال فیلم گرفتن از حواشی آخر بازی بوده که سعید آقایی مدافع پرسپولیس بعد از اعتراض به این فیلمبردار با او درگیر شد. در این درگیری دوربین فیلمبردار باشگاه سپاهان به زمین خورد و شکست.

در ادامه این درگیری محمد محبی بازیکن سپاهان و سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس وارد ماجرا شدند. همین درگیری و پیش از آن درگیری لفظی بین برخی از بازیکنان پرسپولیس با بازیکنان و نیمکت سپاهان بعد از شنیده شدن سوت پایان بازی، مقدمه‌ای بود برای رقم خوردن اوج درگیری‌ها در تونل ورزشگاه نقش جهان.
 
منبع: خبرگزاری تسنیم و خبرورزشی
برچسب ها: پرسپولیس سپاهان
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه