نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۲.۹۳ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۵۰۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۳۶۳۲
بازدید : ۱۳۹۸
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۳۵ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۹۳ تا ۲.۹۳ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۹۳ درصد افزایش، با قیمت ۹ میلیون و ۸۳۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۱ درصدی به قیمت ۹ میلیون و ۵۰۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۳۵۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۷ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۱۳۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۷۳ درصدی به ۹۵۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۲ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۶ هزار و ۹۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۶ هزار و ۴۹۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۲ هزار ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۶ هزار و ۷۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۷ هزار تومان و نرخ خرید ۲۶ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۱ هزار و ۶۹۸ تومان و ۲۱ هزار و ۲۶۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۵ هزار و ۷۰۳ تومان فروش و با نرخ ۲۵ هزار و ۱۹۴ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۶۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۱۰ تومان و ۲ هزار و ۶۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۰ هزار  و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه