قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۳۴۷ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۹ میلیون و ۴۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۴۳۱۹ دلار رسیده که معادل ۱۰۰ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۲ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۹۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۳۴۵ تومان رسید.
کد خبر: ۹۳۷۰۰
بازدید : ۲۰۷۳
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
قیمت بیت کوین، اتریوم، ریپل و تتر چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت بیت کوین در حالی که ۲۵ فروردین ماه به رقم بی سابقه ۶۴ هزار و ۴۴۱ دلار رسیده بود، حالا قیمت بیت کوین در پنجمین روز هفته به ۵۷ هزار و ۳۴۷ دلار معادل یک میلیارد و ۳۳۹ میلیون و ۴۲ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت اتریوم نیز در حال حاضر به ۴۳۱۹ دلار رسیده که معادل ۱۰۰ میلیون و ۸۶۸ هزار تومان است. رپیل نیز در بازه قیمتی ۱.۵۲ دلار معادل ۳۵ هزار و ۴۹۲ تومان معامله می‌شود. قیمت تتر نیز به ۲۳ هزار و ۳۴۵ تومان رسید. در این میان بایننس کوین نیز به ۶۷۹ دلار معادل ۱۵ میلیون و ۸۵۵ هزار تومان دست یافت.

به گزارش فرادید؛ قیمت بیت کوین در طول یک سال اخیر رشد ۵۵۵ درصدی را تجربه کرده است؛ که از این میزان ۲۵۱ درصد تنها در شش ماه گذشته به ثبت رسیده است. این ارز دیجیتال پیش از این در ۲۳ اسفند ماه جاری توانسته بود از سقف تاریخی خود عبور کند و با ثبت قیمت ۶۱ هزار و ۶۸۳ دلار رکورد جدیدی را به ثبت برساند.

اما یکی دیگر از شگفتی سازان بازار ارز دیجیتال در حال حاضر اتریوم است. این رمز ارز در طول یک سال گذشته با رشد ۲۱۸۲ درصدی توانسته تا کانال ۴۰۰۰ دلار پیش روی کند. اتریوم هم اکنون حجم بازاری معادل ۵۰۱ میلیارد دلار دارد و در رده دوم ارز‌های بی شمار دیجیتال قرار دارد.  

اتریوم در یک ماه گذشته ۱۰۱ درصد رشد داشته و در طول شش ماه اخیر هم توانسته رشد ۸۳۸ درصدی را تجربه کند. همچنین تعداد واحد‌های در گردش اتریوم ۱۱۵ میلیون و ۸۳۸ هزار واحد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۱۵ میلیون و ۸۳۸ هزار واحد خواهد بود.
 

قیمت ریپل، بایننس کوین و تتر

ارز دیجیتال ریپل که چهارمین حجم بازار را به خود اختصاص داده، در طول ماه‌های اخیر وارد چالش با بورس و اوراق بهادار آمریکا شده است. در پی شکایت این نهاد مالی از مدیران این رمز ارز، ارزش ریپل تا ۸۰ درصد قیمت ریزش کرد. اما طولی نکشید که با پیروزی در نخستین دادگاه، قیمت ریپل دوباره به روند صعودی بازگشت و در حال حاضر نیز به ۱.۵۲ دلار رسیده است.

 تعداد واحد‌های در گردش ریپل ۴۵.۴۰۴ میلیارد و تعداد کل واحد‌های آن ۱۰۰ میلیارد خواهد بود.

ارز دیجیتال تتر که در رده سوم بازار رمز ارز‌ها قرار دارد، در حال حاضر حجم بازاری معادل حدود ۵۷ میلیارد دلار دارد. این رمز ارز ۵۷ میلیارد و ۲۸۶ میلیون واحد در گردش دارد و تعداد کل واحد‌های آن به ۵۸ میلیارد و ۴۴۶ میلیون می‌رسد. قیمت ریالی تتر طی هفته‌های گذشته تا کانال ۲۵ هزار تومان پیش روی کرد، اما با افت قیمت دلار دوباره به کانال ۲۱ هزارتومان بازگشت.

قیمت بیت کوین، اتریوم، تتر و ریپل تا ساعت 10:35

  انواع ارز دیجیتال

 قیمت به دلار 

 قیمت معادل به تومان

 بیت کوین 

57.347

یک میلیارد و 339 میلیون و  42 هزارتومان 

اتریوم

4319

101 میلیون و 868 هزارتومان

بایننس

679

15 میلیون و 855 هزار تومان

تتر

1

23 هزار و 345 تومان

ریپل

1.52

35 هزار و 492 تومان 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه