تصاویر/ فرود موشک‌های فلسطینی در قلب تل‌آویو

تصاویر/ فرود موشک‌های فلسطینی در قلب تل‌آویو

نیرو‌های مقاومت فلسطینی در غزه در پی این حمله قول خود را عملی کردند و تل آویو را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند.
کد خبر: ۹۳۷۰۲
بازدید : ۱۵۷۱
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵

حملات فلسطینی ها به تل آویو

در پاسخ به حملات رژیم صهیونیستی به غزه نیرو‌های مقاومت حماس و جهاد اسلامی با ده‌ها فروند موشک تل آویو و فرودگاه آن بن گوریون را هدف قرار دادند.

نیرو‌های اسرائیلی امروز سه شنبه برج مسکونی ۱۳ طبقه غزه را هدف قرار دادند که بلافاصله پس از این حمله رهبران حماس و جهاد اسلامی قول دادند این اقدام را با هدف قرار دادن تل آویو پاسخ خواهند گفت.

نیرو‌های مقاومت فلسطینی در غزه در پی این حمله قول خود را عملی کردند و تل آویو را با ده‌ها موشک هدف قرار دادند. تصاویر ویدئویی آسمان تل آویو را نشان می‌دهند که آماج موشک‌های نیرو‌های مقاومت شده و سیستم دفاع موشکی رژیم صهیونیستی هم در رد گیری و مقابله با تمام این موشک‌ها ناکام مانده است.

در پی پاسخ موشکی گروه‌های فلسطینی از غزه به جنایات صهیونیست‌ها ظرفیت پناهگاه‌های تل آویو تکمیل شده و آسمان شهر به صحنه بارش موشک‌های مقاومت و پاسخ ناقص دفاع موشکی صهیونیست‌ها تبدیل شده است.

رسانه‌های صهیونیستی اعلام کردند حمله امشب بزرگترین حمله به تل آویو در تاریخ این شهر بوده است و مقامات رژیم صهیونیستی از شدت واکنش و قدرت موشک‌های گروه‌های فلسطینی مبهوت مانده اند.

صدای آژیر در تمام شهر به گوش می‌رسد و پرواز هواپیما‌ها از فرودگاه بن گوریون متوقف شده است.

در همین حال منابع عبری می‌گویند خط لوله نفت از ایلات به عسقلان نیز در حملات امشب از چند نقطه آسیب دیده است و آتش سوزی گسترده‌ای در چندین نقطه آن در پی شلیک موشک‌های نقطه زن نیرو‌های مقاومت روی داده است. همچنین نیروگاه برق عسقلان نیز با موشک‌های فلسطینی هدف قرار گرفته و آتش سوزی گسترده‌ای در آن روی داده است.
 
حملات فلسطینی ها به تل آویو
 
حملات فلسطینی ها به تل آویو
 
حملات فلسطینی ها به تل آویو
برچسب ها: تل‌آویو فلسطین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
پاسخ علمی به یک سوال فلسفی؛

اول مرغ بود یا تخم مرغ؟

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند
پُرتره‌های قرن ۱۹ سن پترزبورگ

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند