اس یو وی فیات؛ شاسی بلند بی نام

اس یو وی فیات؛ شاسی بلند بی نام

فیات برای توسعه شاسی بلند بی نام از پلتفرم جدید MLA استفاده کرده که کیفیت، قدرت و راحتی بیشتری را همراه دارد.
کد خبر: ۹۳۷۱۹
بازدید : ۴۰۹۴
۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶

فیات از یک محصول جدید در کلاس کراس اوور کامپت سگمنت- بی رونمایی کرده که در برزیل به نمایش گذاشته شد. جالب آنکه هنوز نامی برای این خودرو انتخاب نشده و فقط به عنوان اس یو وی فیات شناخته می‌شود.

اما تولید کننده از هوادارن و مخاطبان خود درخواست کرده تا ضمن حضور در وب سایت برزیل اس یو وی فیات (اینجا) در رای گیری و نظرسنجی شرکت کرده و بین ۳ نام: Tuo, Domo, and Pulse یکی را انتخاب کنند. فیات برای توسعه شاسی بلند بی نام از پلتفرم جدید MLA استفاده کرده که کیفیت، قدرت و راحتی بیشتری را همراه دارد.

در بخش ایمنی نیز مقاوم سازی‌های جدیدی در این پلتفرم مدنظر قرار گرفته که در دیگر پلتفرم‌های فیات مشابهی ندارد. براساس اطلاعات موجود؛ موتور ۱ لیتری توربوشارژ ۳ سیلندر با ۱۲۵ اسب بخار خروجی و کمتر از ۲۰۰ نیوتن متر گشتاور به عنوان پیشرانه برتر در این خودرو استفاده می‌شود. در بخش جعبه دنده نیز نمونه ۶ سرعته اتوماتیک پیش روی مشتری قرار دارد.

پیشرانه ضعیف‌تر ۱.۳ لیتری تنفس طبیعی با ۱۰۹ اسب بخار و ۱۳۹ نیوتن متر گشتاور نیز جز گزینه‌ها قرار دارد. این پیشرانه با جعبه دنده سی وی تی هماهنگ می‌شود. در بالاترین تریم سقف رنگ مشکی دارد و در رینگ‌ها نیز از حالت دو رنگ استفاده شده است. هدلایت تمام ال ایی دیی و عناصر فلزی زیبایی ظاهری خودرو را افزایش داده است.

قیمت و مشخصات دقیق این خودرو طی ماه‌های آینده بطور رسمی اعلام می‌شود.
 
برچسب ها: فیات شاسی بلند
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز