اعتراض بینندگان، حذف ۶ قسمت از سریال رامبد جوان

اعتراض بینندگان، حذف ۶ قسمت از سریال رامبد جوان

۶ قسمت ابتدایی مردم معمولی، پس از پخش، به دلیل نارضایتی مخاطبان از دسترس خارج شد. این سریال ساخته رامبد جوان، از دو هفته آینده، کار خود را از سرخواهد گرفت و با تغییراتی گسترده، دوباره از قسمت نخست پخش خواهد شد.
کد خبر: ۹۳۹۶۶
بازدید : ۲۴۴۱
۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۲

سریال مردم معمولی

«مردم معمولی»، تازه‌ترین سریالِ رامبد جوان که این روز‌ها در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود، دچار یک اتفاق غیر معمولی شد.

بنا به اعلام سازندگان این سریال، شش قسمت پخش شده «مردم معمولی»، پس از بررسی نظرات کاربران و مخاطبان، از پلتفرم میزبان حذف شده است. همچنین تصمیم گرفته شده، سبک ساخت این سریال، تغییراتی گسترده پیدا کند تا با رویکرد تازه، قسمت هفتم، به عنوان قسمت نخست در دسترس مخاطبان قرار بگیرد.

در بخش دیگری از توضیح سازندگان آمده است: «احترام به سلیقه مخاطبان و نگاه تعاملی، همواره جز دغدغه‌های عوامل سازنده سریال «مردم معمولی» بوده و از همین رو تصمیم به تغییرات در این سریال نیز در همین راستا صورت گرفته است.»

سریال «مردم معمولی» با تغییر اساسی در رویکرد ساخت، قرار است از شنبه ۸ خرداد، روز‌های شنبه و پنجشنبه پخش شود.

رامبد جوان، آتیلا پسیانی، شبنم مقدمی، لیلی رشیدی، کمند امیرسلیمانی، خاطره اسدی، الناز حبیبی، امیر نوروزی، خسرو پسیانی و شادی کرم‌رودی، بازیگران این سریال هستند.

«مردم معمولی» با توجه به نوع کمدی آن، نتوانسته است انتظار مخاطبان سریال را برآورده سازد و انتقاداتی سخت هم از طرف منتقدان، به آن وارد شده است.
برچسب ها: رامبد جوان سریال
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
پیشنهاد ویژه