جنایت مرموز؛ پای یک زن درمیان است

جنایت مرموز؛ پای یک زن درمیان است

آن‌ها با جسد بهروز در حالی مواجه شدند که روی صورت مرد میانسال آثار کبودی دیده می‌شد و داخل خانه نیز آثار خون بود، از آنجایی که بهروز جراحتی نداشت، احتمال می‌رفت خون متعلق به قاتل باشد.
کد خبر: ۹۴۰۲۶
بازدید : ۱۷۷۳
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۴۶
کشف جسد در خانه
 

همزمان با قتل مرد میانسال در خانه‌اش ردپای یک زن ناشناس در این جنایت به‌دست آمد. ساعت ۱۱ صبح چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت مأموران کلانتری در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از کشف جسد مردی در خانه‌اش خبر دادند.

به‌دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس حبیب‌الله صادقی آغاز شد. با حضور تیم جنایی در محل حادثه، آن‌ها با جسد بهروز در حالی مواجه شدند که روی صورت مرد میانسال آثار کبودی دیده می‌شد و داخل خانه نیز آثار خون بود، از آنجایی که بهروز جراحتی نداشت، احتمال می‌رفت خون متعلق به قاتل باشد.

یکی از اقوام بهروز که موضوع را به پلیس اعلام کرده بود در تحقیقات گفت: بهروز با همسرش اختلاف داشت و جدا از او زندگی می‌کرد.

از روز قبل هر چه به او زنگ می‌زدیم تلفن را جواب نمی‌داد تا اینکه نگران شده و به خانه‌اش آمدیم که با جسد او مواجه شدیم.

در تحقیق از همسایه‌ها نیز یکی از آن‌ها گفت: صبح روز سه‌شنبه زن جوانی که نمی‌شناختیم وارد خانه‌اش شد. ناگهان صدای جر و بحث و درگیری آمد و بعد زن ناشناس از خانه بیرون آمد و بهروز هم پشت سر او از آپارتمانش خارج شد. اما زن ناشناس بدون توجه به او سوار خودروی پژو ۲۰۶ شد و آنجا را ترک کرد.

به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. همچنین تحقیقات برای شناسایی زن ناشناس و علت درگیری و آثار کبودی روی صورت مرد میانسال ادامه دارد.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: قتل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
اول مرغ بود یا تخم مرغ؟
پاسخ علمی به یک سوال فلسفی؛

اول مرغ بود یا تخم مرغ؟

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند
پُرتره‌های قرن ۱۹ سن پترزبورگ

تصاویر/ روس‌ها ۱۵۰ سال پیش این شکلی بودند