تصاویر/ کمدیِ حیات وحش
نگاهی به جذابترین نامزد‌های سال ۲۰۲۱

تصاویر/ کمدیِ حیات وحش

جایزه عکاسی کمدی حیات وحش رقابتی برای انتخاب بهترین و خنده‌دارترین عکس‌های حیوانات در طبیعت است که هر ساله با هدف آگاهی افزایی درباره اهمیت حفظ حیات‌وحش برگزار می‌شود.
کد خبر: ۹۴۰۴۵
بازدید : ۲۱۱۹
۰۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۶

متولیان «جایزه عکاسی کمدی حیات‌وحش» ۶ هفته مانده به پایان مهلت ارسال آثار، گلچینی از جذابترین عکس‌های شرکت‌کننده در هفتمین دوره این رقابت را منتشر کردند.

جایزه عکاسی کمدی حیات وحش رقابتی برای انتخاب بهترین و خنده‌دارترین عکس‌های حیوانات در طبیعت است که هر ساله با هدف آگاهی افزایی درباره اهمیت حفظ حیات‌وحش برگزار می‌شود. در این رقابت عکس‌های برنده در شش دسته خشکی‌زی، پرنده، عکاسان زیر شانزده سال، گزیده آثار، حیات زیرآب و ویدئو کلیپ، از میان هزاران اثر عکاسان آماتور و حرفه‌ای، انتخاب می‌شوند.

تاکنون هزاران عکس برای شرکت در هفتمین دوره از رقابت عکاسی کمدی از حیات وحش ارسال شده است. در ادامه منتخبی از بهترین عکس‌های ارسالی برای رقابت سال ۲۰۲۱ را مشاهده می‌کنید:
 

شرکت در این مسابقه رایگان است و هر عکاس می‌تواند برای ۶ دسته مختلف این رقابت تا ۱۰ عکس ارسال کند؛ فرصت ارسال آثار تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۱ (۹ تیر ۱۴۰۰) ادامه دارد.

جایزه عکاسی کمدی از حیات وحش در سال ۲۰۱۵ با هدف تمرکز بر جنبه سرگرم‌کننده عکاسی از حیوانات و تاکید بر اهمیت حفاظت از حیات وحش و زیستگاه‌های جانوران از دریچه طنز راه‌اندازی شد. این رقابت هرساله از یک سازمان خیریه حمایت می‌کند که با تمام قوا در راستای حفاظت از گونه‌های در خطر انقراض در حال فعالیت است.

امسال، در هفتمین دور از این رقابت، نوبت به یک خیریه مختص اورانگوتان‌های وحشی رسیده و ۱۰ درصد درآمد حاصل از مسابقه به این خیریه اهدا خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی