هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۵

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۰۵

با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران، امروز ۵ خرداد ماه در نوار شمالی کشور و برخی مناطق مرکزی وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد وقوع تگرگ پیش بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۴۱۶۱
بازدید : ۷۰۷
۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۵
فرادید| بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی ایران امروز ۵ خرداد در نوار شمالی کشور، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز شامل استان‌های قزوین، البرز، تهران و سمنان، برخی مناطق مرکزی کشور، برخی نقاط استان‌های کرمان، سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی وقوع رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق مستعد وقوع تگرگ رخ خواهد داد.

شدت بارش در استان‌های ساحلی دریای خزر و ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی خواهد بود، و کاهش نسبی دما در استان‌های ساحلی خزر نیز پیش بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ پنجشنبه در شرق، جنوب، جنوب شرق و نواحی مرکزی کشور وزش باد شدید رخ می‌دهد و در برخی از این مناطق خیزش گرد و خاک پدیده غالب خواهد بود.

همچنین در نوار شمالی کشور، ارتفاعات البرز و در برخی مناطق استان خراسان رضوی رگبار پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد.

از روز جمعه تا روز یکشنبه بیشتر نقاط کشور جوی آرام همراه با افزایش نسبی دما خواهند داشت. دریای خزر طی امروز و فردا مواج است همچنین طی سه روز آینده خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری، در بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و با حداقل ۱۷ و حداکثر دمای ۳۰ درجه سانتیگراد و طی روز جمعه نیز کمی ابری، در بعد ازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد و با حداقل دمای ۱۹ و حداکثر دمای ۳۳ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی