نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۴۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۲.۲۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۳۸  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۱۷۷
بازدید : ۱۰۹۹
۰۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز چهارشنبه ۵ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۹۰۷ دلار قرار دارد. البته همزمان ا روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۴۴ تا ۲.۲۸ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۲۸ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۳۸  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) بدون تغییر به قیمت ۱ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون ۹۰۰ هزار تومان و ۳ میلیون و ۸۵۰  هزار تومان قیمت‌گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۰ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت‌گذاری، با ۱.۹۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۴۵۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۵۴ درصدی به یک میلیون و ۴۸ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۴۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۲۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۸ هزار و ۵۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار تومان و نرخ خرید ۲۷ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار با کاهش و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۲ هزار و ۵۲۲ تومان و ۲۲ هزار و ۷۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۷ هزار و ۵۴۰ تومان فروش و با نرخ ۲۶ هزار و ۹۹۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۳۷۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۷۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۳۵۵ تومان و ۲ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین