نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۱۵  تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۶.۰۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۹۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۲۶۴
بازدید : ۱۳۲۹
۰۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۹۰۳ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، بیشتر قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۲.۶۸ تا ۶.۰۹ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۶.۰۹ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۲.۹۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۸۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۱۰۰ هزار تومان و ۴ میلیون تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۷۲ تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۳.۶۴ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۰۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۳.۶۷  درصدی به یک میلیون و ۸۵ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار و ۹۷۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۱۵  تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۴۹۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۲۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۱۶۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۴۶۰ تومان و ۲۲ هزار و ۹۹۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۳۱۰ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۷۴۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۲۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۰۵ تومان و ۲ هزار و ۸۶۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۲۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز