هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۱۰

امروز 10 خرداد ماه و با توجه به تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی ایران، در برخی نقاط استان‌های ساحلی دریای خزر بارش خفیف باران و در ارتفاعات رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۴۳۳۲
بازدید : ۹۱۲
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۰
فرادید| با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران از امروز ۱۰ خرداد ماه و در پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت دمای هوا نیز در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد همچنین دمای هوا طی روز سه‌شنبه در اردبیل و در روز چهارشنبه در سواحل دریای خزر به دلیل وزش باد گرم جنوبی بین ۵ تا ۸ درجه سانتیگراد افزایش خواهد یافت.

روز پنجشنبه با توجه به شمالی شدن جریان‌ها دمای هوا مجدد در سواحل دریای خزر و اردبیل بین ۵ تا ۸ درجه سانتیگراد کاهش می‌یابد، اما در سایر مناطق کشور توده هوای به‌نسبت گرم تا پنج روز آینده همچنان مستقر خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ امروز و فردا در برخی نقاط استان‌های ساحلی دریای خزر بارش خفیف باران و در ارتفاعات رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

همچنین در این مدت در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل و شرق کرمان و از امروز تا پنجشنبه در خوزستان سرعت وزش باد افزایش خواهد یافت و احتمال خیزش گرد و خاک در این مناطق وجود دارد.

این وضعیت در روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه در بخش‌هایی از شمال غرب و غرب کشور نیز پیش‌بینی می‌شود. امروز دریای خزر و از امروز تا پنجشنبه مناطق شمالی و مرکزی خلیج فارس و و شرق دریای عمان مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف، در بعد ازظهر افزایش باد و با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه نیز صاف، در بعضی ساعات افزایش باد و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!
زندان برای زوج‌های در آستانه طلاق

راه‌حل قرون‌وسطایی برای حل معضل طلاق!

اسرار خانه‌های هیتلر
از صحنه‌های خودکشی تا اقدام به ترور

اسرار خانه‌های هیتلر

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی
چرا قلب یکباره می‌ایستد؟

تفاوت ایست قلبی و سکته قلبی