ویدئو/ پاسخ رضایی به تهدید دادستان تهران

ویدئو/ پاسخ رضایی به تهدید دادستان تهران

مثلا اگر خطایی در ستاد آقای رئیسی بروز کند می‌توانند با ایشان برخورد کنند؟ در حال حاضر کار‌های خوبی در انتخابات در حال صورت گرفتن است، برخی دارند مردم را می‌ترسانند.
کد خبر: ۹۴۳۶۱
بازدید : ۱۵۷۰
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۶:۵۲

محسن ضایی

محسن رضایی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گوی ویژه خبری از سخنان اخیر دادستان تهران انتقاد کرد.

اخیرا علی القاصی، دادستان تهران، خطاب به نامزد‌های انتخاباتی هشدار داد: «در تبلیغات و سخنرانی‌ها از خطوط قرمز نظام عبور نکنند وگرنه وفق موازین قانونی قاطعانه و بدون در نظر گرفتن موقعیت و جایگاه، با آن‌ها برخورد خواهد شد.»

این سخنان القاصی مهر با واکنش‌های فراوانی روبه رو شد.

دیشب محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و نامزد انتخابات ریاست جمهوری در گفت و گوی ویژه خبری درباره سخنان القاصی مهر گفت: «اخیراً آقای دادستان تهران به یک طریقی آمده نامزد‌های انتخاباتی را تهدید کرده است، من می‌گویم آقای دادستان آیا آقای رئیسی هم مدنظر شما است؟ توجه داشته باشید ما نباید کاری کنیم که ذهنیت نادرستی در جامعه ایجاد شود.»

او افزود: "مثلا اگر خطایی در ستاد آقای رئیسی بروز کند می‌توانند با ایشان برخورد کنند؟ در حال حاضر کار‌های خوبی در انتخابات در حال صورت گرفتن است، برخی دارند مردم را می‌ترسانند؛ حتی دیدید که کسانی که رد صلاحیت شدند رهبری خیلی با احترام از ایشان دفاع کردند، ما که نباید از رهبر انقلاب، انقلابی‌تر باشیم، ان شاء الله همه کمک کنند که یک انتخابات خوب و باشکوه داشته باشیم. "
 

پیش از این نیز محسن مهرعلیزاده دیگر نامزد انتخابات از سخنان دادستان تهران انتقاد کرده بود. او در حساب کاربری خود در توئیتر در واکنش به اظهارات دادستان تهران نوشت: «‏چگونه به خود اجازه می‌دهند برای نامزد‌های ریاست‌جمهوری خط و نشان کشیده و ‎خط قرمز تعریف کنند؟!»

او افزود: "جناب ‎قاضی‌القضات اگر نگرانند در این ‎رقابت نابرابر، نقد ایشان تعرض به قوه‌قضاییه تعبیر شود، بهتر است یا از ریاست قوه ‎استعفا دهند یا از نامزدی ریاست‌جمهوری. "
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین