نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۹۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۴۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۴۰۵
بازدید : ۱۱۳۶
۱۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۹۰۸ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۱.۳۹ تا ۲.۵۸ درصدی را تجربه کردند. در مقابل بخشی هم با افت قیمت روبرو شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۹۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۵۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۶۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۴۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون ۵۰ هزار تومان و ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۳۹ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۵۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۵۶ درصدی به یک میلیون و ۹۶ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۱۲۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۹۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۴۹۵  تومان و ۲۳ هزار و ۳۰ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۱۴ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۴۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۴۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۳۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۲۰ تومان و ۲ هزار و ۸۱۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۶۳۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین