شلیک اشتباهی آدمکش ها!

شلیک اشتباهی آدمکش ها!

وقتی میوه فروش سراسیمه و وحشت زده به عقب نگاه کرد، جوانی را دید که خون آلود روی زمین افتاده است، اما جرئت حرکت نداشت.
کد خبر: ۹۴۵۴۳
بازدید : ۳۶۰۸
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰
متهم به قتل
 
سجادپور| چند جوان که قصد داشتند به خاطر قدرت نمایی مرد میوه فروش را به قتل برسانند به دلیل استرس یا عجله در تیراندازی، به اشتباه یکی از همدستان خودشان را کشتند.

جمعه گذشته درحالی که هنوز عقربه‌های ساعت به منع تردد شبانه کرونایی نرسیده بود، پژو سواری مقابل یک میوه فروشی در خیابان رسالت ۱۲۵ توقف کرد.

او در حالی که قمه‌ای ترسناک در دست داشت با هیبت و غروری خاص وارد میوه فروشی شد و شروع به بهانه گیری کرد. او در حالی که مدعی بود چرا هندوانه‌های نرسیده و «کق» می‌فروشی؟! به مشاجره با میوه فروش پرداخت.

میوه فروش نیز که با دیدن قمه در دست آن جوان به شدت ترسیده بود، به او گفت: اگر هندوانه‌ها «کق» است شما نخرید! در این هنگام جوان یاد شده در حالی که هندوانه‌ای را با قمه به دو نیم می‌کرد به طرف میوه فروش نیز هجوم برد و فریاد زد که تو را هم «لت و پار» می‌کنم!
 
در این هنگام مشتریان و آشنایان میوه فروش به کمک او رفتند، اما جوان مذکور به درون خودروی پژو پرید و از محل دور شد. هنوز چند دقیقه بیشتر از این ماجرا نگذشته بود که یکی از کسبه محل به سراغ میوه فروش رفت و به او گفت: پژوسواری که تو را با قمه تهدید کرد در فاصله‌ای دورتر مشغول تعویض پلاک یا تغییر شماره‌های آن است!
 
میوه فروش بلافاصله از مغازه اش بیرون آمد و برای پیشگیری از هر حادثه تلخی، بی درنگ با پلیس ۱۱۰ تماس گرفت که در این لحظه پژوسوار با دیدن میوه فروش، دوباره سوار خودرو شد و پدال گاز را فشرد.
 
هنوز زمان زیادی از این حادثه نگذشته بود که ناگهان پژو ۴۰۵ دوباره در محل مشاهده شد، اما این بار جوانی که به قدرت نمایی پرداخته بود در صندلی سمت شاگرد نشسته و فرد دیگری نیز درحالی رانندگی خودرو را برعهده داشت که جوانی هم در صندلی عقب جای گرفته بود.
 
وقتی در خودرو باز شد و میوه فروش چشمش به سلاحی افتاد که در دست پژو سواران بود، از شدت ترس با پای پیاده به طرف بیابان‌های اطراف گریخت، اما پژوسواران که برای گرفتن زهرچشم به آن جا آمده بودند، به تعقیب وی پرداختند در همین حال ناگهان صدای شلیک وحشتناک گلوله، همه را در جا میخکوب کرد.
 
وقتی میوه فروش سراسیمه و وحشت زده به عقب نگاه کرد، جوانی را دید که خون آلود روی زمین افتاده است، اما جرئت حرکت نداشت. دوستان و همدستان آن جوان مجروح که «ح- د» نام داشت، پیکر خون آلودش را با خودرو به بیمارستان هاشمی نژاد مشهد رساندند و با رها کردن خودروی پژو در محل از آن جا گریختند.
 
دقایقی بعد با مرگ این جوان ۳۵ ساله در بیمارستان، قاضی ویژه قتل عمد که هنوز مشغول تحقیق شبانه درباره پرونده جنایی منطقه سیدی بود، خود را به مرکز درمانی رساند و بدین ترتیب با حضور گروه ورزیده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی تحقیقات برای ردیابی قاتل فراری آغاز شد، بنا به دستور سرهنگ جواد شفیع زاده (رئیس پلیس آگاهی) گروه تخصصی کارآگاهان با استفاده از راهنمایی‌ها و تجربیات قاضی دکتر حسن زرقانی با یک عملیات هماهنگ وارد عمل شدند و چند ساعت بعد عامل این جنایت را شناسایی کردند.
 
در حالی که بررسی‌های اطلاعاتی کارآگاهان به سرپرستی سرهنگ وحید حمیدفر (افسر پرونده) به مخفیگاه «سجاد» متهم ۳۶ ساله رسیده بود ناگهان در اوایل بامداد، متهم مسلح خود را تسلیم قانون کرد و تحقیقات تخصصی با حضور قاضی ویژه قتل عمد در پلیس آگاهی خراسان رضوی برای ریشه یابی ماجرای این جنایت وحشتناک درحالی ادامه یافت که بررسی‌های مقدماتی از آدمکشی اشتباهی یا احتمال جنایت براثر اختلافات قبلی حکایت دارد!
 
منبع:  روزنامه خراسان
برچسب ها: آدمکشی قتل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه