هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۱۷

با توجه به هشدار‌های هواشناسی ایران، امروز ۱۷ خردادماه برخی مناطق کشور رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۶۰
بازدید : ۲۴۳
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی ایران، امروز ۱۷ خرداماه و طی پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جوی پایدار همراه با آسمانی صاف و آفتابی خواهیم داشت.

همچنین در این مدت تنها در برخی مناطق استان‌های ساحلی خزر بارش پراکنده و طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در برخی نقاط شمالی استان‌های آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی، ارتفاعات استان‌های کرمان، هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

طی ۲۴ ساعت آینده در ساعات بعد ازظهر در استان‌های واقع در شمال غرب و غرب و استان‌های تهران، البرز، سمنان و بخش‌هایی از مرکز و طی روز‌های سه‌شنبه تا پنجشنبه در نوار شرقی به‌ویژه در منطقه زابل و طی پنج روز آینده در برخی مناطق جنوب غرب کشور وزش باد به‌نسبت شدید رخ می‌دهد.

به گزارش فرادید به نقل از سازمان هواشناسی ایران؛ در این مدت در نقاط مستعد مناطق ذکر شده خیزش گرد و خاک، کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی دور از انتظار نیست.

تا پایان هفته خلیج فارس و شرق دریای عمان و تا آخر وقت امروز دریای خزر مواج و متلاطم خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۵ درجه سانتیگراد و طی روز چهارشنبه نیز صاف و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتی‌گراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین