نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش نامحسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. قیمت سکه طرح جدید با ۱.۴۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۸۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۵۷۴
بازدید : ۴۱۲
۱۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۸۵ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمتی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۱ تا ۱.۸۶ درصدی را تجربه کردند. در مقابل بخشی هم با افت قیمت روبرو شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۴۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۹۰۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۸۶ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۶ میلیون و ۵۰ تومان و ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۱۶ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۷۲۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۰۵ درصدی به یک میلیون و ۹۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۱۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۵۹۰ تومان و ۲۳ هزار و ۱۲۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۵۰ تومان فروش و با نرخ ۲۸  هزار و ۱۸۱ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۴۰ تومان و ۲ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین