آتش‌سوزی در انبار کارخانه بهنوش

آتش‌سوزی در انبار کارخانه بهنوش

قام شرکت بهنوش احتمال خرابکاری را رد کرد و گفت: این محدوده انبار سر بازی بود که سوله‌ای نداشت و بر اثر افزایش دما دچار حریق شده و خرابکاری تلقی نمی‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۹۰
بازدید : ۳۶۳
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶

آتش‌سوزی

کارخانه مواد نوشیدنی بهنوش در منطقه ۲۲ تهران دچار آتش‌سوزی شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر دوشنبه در این باره گفت: این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران چند ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: این حادثه در محوطه باز این کارخانه تولیدی روی داده که مقداری پالت چوبی دچار آتش سوزی شده است. وی ادامه داد: آتش نشانان با حضور به موقع مشغول مهار این آتش سوزی هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: تاکنون در این حادثه به فردی آسیب نرسیده و جزئیات این حادثه پس از پایان عملیات اطلاع رسانی می‌شود.

همچنین احمدی، معاون اداری و مالی شرکت بهنوش در این رابطه گفت: "آتش سوزی در قسمت انبار پالت شکل گرفته و گرمای زیاد هوا زمینه را برای آتش سوزی ایجاد کرده است. "

او افزود: «هیچ فردی در این حادثه آسیب ندیده و هیچ کارخانه‌ها و تجهیزاتی دچار خسارت نشده است.» این مقام شرکت بهنوش احتمال خرابکاری را رد کرد و گفت: «این محدوده انبار سر بازی بود که سوله‌ای نداشت و بر اثر افزایش دما دچار حریق شده و خرابکاری تلقی نمی‌شود.»

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور هم درباره این آتش سوزی گفت: «بر اثر وقوع حریق در انبار پالت چوبی شرکت بهنوش مصدوم جدی گزارش نشده است. در پی وقوع این حادثه سه دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شده است.»
 
آتش‌سوزی در انبار
برچسب ها: آتش سوزی کارخانه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین