آتش‌سوزی در انبار کارخانه بهنوش

آتش‌سوزی در انبار کارخانه بهنوش

قام شرکت بهنوش احتمال خرابکاری را رد کرد و گفت: این محدوده انبار سر بازی بود که سوله‌ای نداشت و بر اثر افزایش دما دچار حریق شده و خرابکاری تلقی نمی‌شود.
کد خبر: ۹۴۵۹۰
بازدید : ۳۷۸
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۶

آتش‌سوزی

کارخانه مواد نوشیدنی بهنوش در منطقه ۲۲ تهران دچار آتش‌سوزی شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران عصر دوشنبه در این باره گفت: این حادثه به سامانه ۱۲۵ اعلام و بلافاصله ماموران چند ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

سید جلال ملکی افزود: این حادثه در محوطه باز این کارخانه تولیدی روی داده که مقداری پالت چوبی دچار آتش سوزی شده است. وی ادامه داد: آتش نشانان با حضور به موقع مشغول مهار این آتش سوزی هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران خاطرنشان کرد: تاکنون در این حادثه به فردی آسیب نرسیده و جزئیات این حادثه پس از پایان عملیات اطلاع رسانی می‌شود.

همچنین احمدی، معاون اداری و مالی شرکت بهنوش در این رابطه گفت: "آتش سوزی در قسمت انبار پالت شکل گرفته و گرمای زیاد هوا زمینه را برای آتش سوزی ایجاد کرده است. "

او افزود: «هیچ فردی در این حادثه آسیب ندیده و هیچ کارخانه‌ها و تجهیزاتی دچار خسارت نشده است.» این مقام شرکت بهنوش احتمال خرابکاری را رد کرد و گفت: «این محدوده انبار سر بازی بود که سوله‌ای نداشت و بر اثر افزایش دما دچار حریق شده و خرابکاری تلقی نمی‌شود.»

مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور هم درباره این آتش سوزی گفت: «بر اثر وقوع حریق در انبار پالت چوبی شرکت بهنوش مصدوم جدی گزارش نشده است. در پی وقوع این حادثه سه دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس به محل اعزام شده است.»
 
آتش‌سوزی در انبار
برچسب ها: آتش سوزی کارخانه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز