نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار ۹۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۱۹۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت قیمت سکه طرح جدید با ۰.۸۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۶۲۵
بازدید : ۶۲۶
۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۲
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۹۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمتی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۱ تا ۲.۶ درصدی را تجربه کردند. در مقابل بخشی هم با افت قیمت روبرو شدند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۸۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۹۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۵۰ تومان و ۳ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۵۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۸۲ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۶۱ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۸۲ درصدی به یک میلیون و ۷۶ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۳ هزار ۹۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۱۹۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۳۰۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۸۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۴۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۲۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۵۴۹ تومان و ۲۳ هزار و ۸۳  تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۷۲۸ تومان فروش و با نرخ ۲۸  هزار و ۱۵۹ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۳۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۱۰ تومان و ۲ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین