نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۷۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۷۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۷۹  هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۷۰۸
بازدید : ۱۴۳۸
۲۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۵
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۷۶ دلار قرار دارد. البته همزمان روند کاهش قیمتی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۵۱ تا ۲.۳۸ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۷۳ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۱.۴۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۷۹  هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۸۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶۷ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۴۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۹۷ درصدی به یک میلیون و ۷۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار ۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۲۷۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۵۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۳ هزار ۹۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۱۲۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۳۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۵۹۶ تومان و ۲۳ هزار و ۱۲۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۹۱۷ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۳۴۴ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۴۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۲۵ تومان و ۲ هزار و ۷۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین