هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۳

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۳

طبق نقشه‌های همدیدی سازمان هواشناسی ایران، امروز ۲۳ خردادماه در بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف، آفتابی و جوی پایدار حاکم خواهد بود.
کد خبر: ۹۴۷۷۷
بازدید : ۱۸۸۰
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۴
فرادید| با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران از امروز ۲۳ خردادماه و طی پنج روز آینده آسمانی صاف، آفتابی و جوی پایدار در بیشتر مناطق کشور حاکم خواهد بود.

طی این مدت در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوب کرمان و شرق هرمزگان به‌ویژه طی ساعات بعد ازظهر افزایش ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ همچنین امروز در برخی نقاط سواحل دریای خزر، فردا در شرق سواحل دریای خزر، شمال خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و طی روز‌های سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات البرز بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

سه روز آینده در برخی نقاط شرق کشور به‌ویژه در منطقه زابل و مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می‌دهد و به همین دلیل در برخی نقاط خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

از روز سه‌شنبه تا اواخر هفته در شرق و جنوب شرق کشور کاهش دما و در شمال غرب، غرب و جنوب غرب کشور افزایش دما بین ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین از امروز تا آخر هفته خلیج فارس، دریای عمان و تنگه هرمز مواج و متلاطم خواهد بود و طی روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه نیز دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا صاف همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و طی روز سه‌شنبه نیز صاف همراه با افزایش باد و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز