نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۷۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۱.۲۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۶۹  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۴۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۷۹۲
بازدید : ۲۳۱۴
۲۳ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۷
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۷۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۲۲ تا ۱.۴ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۲۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۶۹  هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۴۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۰۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۵۶ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۰۳ درصدی به یک میلیون و ۷۵ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند صعودی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۷۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۹۴۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار تومان رسید و یورو نیز با نرخ  ۲۹ هزار و ۲۲۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۶۰۱  تومان و ۲۳ هزار و ۱۳۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۴۲ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۷۷ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۶۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۶۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۴۰ تومان و ۲ هزار و ۸۴۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین