هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۳/۲۷

با توجه به تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی ایران، از امروز ۲۷ خردادماه و فردا در ارتفاعات شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.
کد خبر: ۹۴۹۶۲
بازدید : ۳۶۳۴
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۰
فرادید| به گزارش سازمان هواشناسی ایران، از امروز ۲۷ خرداد ضمن اینکه طی پنج روز آینده بیشتر مناطق کشور آسمانی صاف و آفتابی خواهد داشت، فردا تا یکشنبه در ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

همچنین امروز و فردا در ارتفاعات شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعدازظهر رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.

به گزارش فرادید؛ طی پنج روز آینده در شرق و جنوب شرق به‌ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی نقاط باعث خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می‌شود.

تا شنبه در مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می‌دهد که در برخی نقاط احتمال خیزش گرد و خاک یا غبار آلود شدن هوا وجود دارد.

امروز خلیج فارس و شرق دریای عمان و فردا خلیج فارس، تنگه هرمز و شرق دریای عمان مواج است. همچنین فردا و شنبه دریای خزر مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۶ و حداکثر دمای ۳۹ درجه سانتیگراد و طی روز شنبه نیز صاف تا کمی ابر و گاهی همراه با وزش باد و با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین