نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۱۰ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۴۹۷۳
بازدید : ۴۰۲۰
۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۴
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۳ تا ۰.۸۶ درصدی را تجربه کردند. البته در این میان برخی از انواع سکه نیز با افزایش قیمت روبرو شدند

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۰۳ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۹۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۸۲ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۴۲ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۸۶ درصدی به یک میلیون و ۷۳ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۳۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۶۱۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۴۶۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۴۶۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۶۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۴ هزار و ۳۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۶۲۷ تومان و ۲۳ هزار و ۱۵۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۶۷۲ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۱۰۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۸۰ تومان و ۲ هزار و ۷۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۴۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۱۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره