نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۴.۸۶ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۳.۹۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۳۱ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۰۱۸
بازدید : ۳۷۱۳
۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۱
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش شدید قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۶۴ دلار قرار دارد. البته همزمان با روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، بخشی از قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۱.۳۴ تا ۴.۹۵ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۴.۸۶ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۴۰۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۳.۹۱ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۴.۹۵ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۴۰۴ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۴.۳۱ درصدی به یک میلیون و ۲۱ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با کاهش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۶۵۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۱۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۷۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۲۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۸۱۶ تومان و ۲۳ هزار و ۳۴۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۵۴۰ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۹۷۵ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۴۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۴۳۰ تومان و ۲ هزار و ۶۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۳ هزار و ۱۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۲ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین