نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۷۵ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۹۲ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۳
بازدید : ۳۹۰۸
۰۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۰
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه شنبه 1 تیر ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۲ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهش قیمت انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۲۲ تا ۱.۰۲ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۹۲ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۹ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۳۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۳۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۸۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۱۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۱ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۵۱۷ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۸۲ درصدی به یک میلیون و ۴۳ هزار تومان رسید.

 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۷۵ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۸۲۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۵۷۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۱۷۵ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۷۷۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۸۴۶ تومان و ۲۳ هزار و ۳۷۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۳۵۵ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۷۹۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۰۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۸۰ تومان و ۲ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره