قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۲

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۲

امروز ۲ تیرماه، قیمت بیت کوین با ۴.۳۲ درصد افزایش بها به ۳۴,۰۳۲ دلار معادل ۸۲۹,۰۹۲,۴۵۷ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۱۸۰
بازدید : ۳۴۵۷
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۵
بیت کوین
 
فرادید| علیرغم افزایش قیمت بیت کوین، اما همچنان این رمزارز در کانال ۳۴ هزار دلار قرار دارد، قیمت بیت کوین امروز ۲ تیرماه با ثبت افزایش ۴.۳۲ درصدی به ۳۴,۰۳۲ دلار معادل ۸۲۹,۰۹۲,۴۵۷ تومان رسید.

بیت کوین شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۳۹.۰۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۶۳ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۷.۴۲ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۴ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

بیت کوین در روز‌های آخر هفته توانست اندکی از زیان متحمل شده را جبران کرده و به حدود ۳۶۰۰۰ دلار برسد. در این مرحله، اقدامات جدید چین باعث افزایش ترس و عدم اطمینان در بازار شده و روند حرکات قیمت را خیلی سریع معکوس کرد.

در عرض چند روز، بیت کوین حجم قابل توجهی از ارزش خود را از دست داد و دیروز تا بالای ۳۱۰۰۰ دلار کاهش یافت. این کمترین خط قیمت این دارایی از اوایل ژوئن (اواسط خرداد) تاکنون می‌باشد.

از آن زمان، گاو‌ها سعی کردند قیمت را تاحدودی بهبود ببخشند و به این ترتیب BTC را به بالاترین قیمت روزانه آن یعنی بیش از ۳۳۰۰۰ دلار رساندند. با وجود سیگنال‌های نزولی موجود، ارز رمزنگاری شده برتر بازار بار دیگر با افت قیمت مواجه شد و در حال حاضر تلاش می‌کند بالاتر از ۳۲۰۰۰ دلار باقی بماند.

جدال بین خریداران و فروشندگان بیتکوین در سطح ۳۰ هزار دلاری به شدت بالا گرفته است چرا که کانال ۳۰ هزار دلاری مرز روانی بسیار مهمی محسوب می‌شود و شکسته شدن آن بیتکوین را به سمت ۲۰ هزار دلار سوق خواهد داد. یک ماه اخیر به عنوان بدترین دوره ارز‌های دیجیتالی در پنج سال اخیر عمل کرد، اما برخی از معامله گران امیدوارند در روز‌های باقی مانده از ماه ژوئن این روند تغییر پیدا کند.

رمزارز پرچم دار بازار در طی سقوط ۱۹ مه (۲۹ اردیبهشت)، به سطح فوق الذکر فاصله بسیار کمی داشت، اما خریداران موفق شدند تا بیت کوین به زیر آن کاهش نیابد. این بار گاو‌های بیت کوین ناتوان ماندند. بیت کوین پس از ثبت سومین افت بزرگ ماهانه در ماه مه (اردیبهشت)، در ماه ژوئن (۱۱ خرداد تا امروز) ۱۹ درصد افت را تجربه کرده است.

این رمزارز از زمان رسیدن به رکورد تاریخی ۶۴,۸۹۵ دلار در ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین)، ۵۳ درصد سقوط کرده است. همانطور که توسط U.Today گزارش شد، جریان ورودی بیت کوین در هفته گذشته به ۸۹ میلیون دلار رسیده است و این منجر به تقویت رویکرد خرسی آن می‌شود.

بیت کوین نسبت به قیمت ابتدای سال خود، ۱۰ درصد بالاتر است، اما بدترین سه ماهه خود را از سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ (۱۳۹۷) رقم می‌زند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین