دستور واعظی درباره حادثه اتوبوس خبرنگاران

دستور واعظی درباره حادثه اتوبوس خبرنگاران

محمود واعظی در تماس تلفنی با استاندار آذربایجان غربی گفت: از همه امکانات و ظرفیت کامل نیرو‌های امدادی برای رسیدگی فوری به وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در نقده استفاده شود.
کد خبر: ۹۵۲۱۹
بازدید : ۲۶۳۶
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۲۵

محمود واعظی

رئیس دفتر رئیس جمهوری عصر چهارشنبه بلافاصله پس از اطلاع از وقوع حادثه واژگونی اتوبوس خبرنگاران در شهرستان نقده، در تماس با استاندار آذربایجان غربی ضمن پیگیری وضعیت این حادثه دلخراش، بر استفاده از تمامی امکانات و انجام اقدام‌های لازم برای رسیدگی به مصدومان این حادثه تاکید کرد.

محمود واعظی در این تماس تلفنی ضمن اطلاع از روند امداد رسانی و انتقال مصدومان به بیمارستان و انجام اقدامات لازم برای درمان سریع مصدومان، تاکید کرد: از همه امکانات و ظرفیت کامل نیرو‌های امدادی برای رسیدگی فوری به وضعیت مصدومان این حادثه استفاده شود.

محمد مهدی شهریاری استاندار آذربایجان غربی نیز در این گفت و گوی تلفنی با تاکید بر حضور در محل حادثه و نظارت بر روند امدادرسانی، گزارش کاملی از اقدامات انجام شده برای انتقال سریع مصدومان به مراکز درمانی و انجام اقدامات درمانی لازم ارائه و اعلام کرد که با استفاده از بالگرد‌های هلال احمر، مصدومین در سریع‌ترین زمان ممکن به بیمارستان انتقال یافته و تحت درمان قرار گرفته اند.

براثر واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران کشوری که برای بازدید از تونل کانی سیب به آذربایجان غربی سفر کرده بوند در نزدیکی شهرستان نقده، متاسفانه دو تن از خبرنگاران ایرنا و ایسنا جان خود را از دست داده و تعدادی نیز مصدوم شدند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره