نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم کاهش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۸۶۰  تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۸۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۳۱ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۲۵۰
بازدید : ۳۳۱۹
۰۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۴
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز پنج‌شنبه ۳ تیر ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف  روند بدون تغییر انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۴۹ تا ۲.۲۱ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۸۴ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۳۸۷ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۷ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۲۳۱ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۶۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۶۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۶ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۴۶۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۵۳ درصدی به یک میلیون و ۳۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۸ هزار و ۸۶۰  تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۸ هزار و ۹۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۳ هزار و ۸۴۴ تومان و ۲۳ هزار و ۳۷۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۱۷۹ تومان فروش و با نرخ ۲۷ هزار و ۶۲۱ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۵۹۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۷۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۵۷۰ تومان و ۲ هزار و ۷۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۲۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۳ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز