اقساط وام اجاره چقدر است؟

اقساط وام اجاره چقدر است؟

بنابراین مستاجران باید در تهران ماهانه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، کلان‌شهر‌ها یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان و سایر شهر‌ها ۸۴۰ هزار تومان پرداخت کنند.
کد خبر: ۹۵۲۶۸
بازدید : ۲۴۲۹
۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۷

وام ودیعه مسکن

از ۲۶‌خرداد سال‌جاری ثبت‌نام برای دریافت وام ودیعه مسکن آغاز شده است و تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و نحوه باز‌پرداخت این تسهیلات در دو مدل خواهد بود.

ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب کرد تا پرداخت ودیعه مسکن برای سال‌جاری ادامه پیدا کند که مصوبه این تسهیلات با افزایش مبلغ هفته گذشته به بانک‌ها ابلاغ شد و طبق این مصوبه، مهلت ثبت‌نام اشخاص واجد‌شرایط برای دریافت تسهیلات کمک ودیعه اجاره مسکن تا پایان شهریورماه ۱۴۰۰ تمدید می‌شود و بانک‌ها و موسسات اعتباری موظفند حداکثر تا پایان آذر سال‌جاری تسهیلات مذکور را پرداخت کنند.

همچنین سقف مبلغ این تسهیلات برای کلان‌شهر تهران ۷۰ میلیون تومان، سایر کلان‌شهر‌ها ۴۰ میلیون تومان و سایر شهر‌ها ۲۵ میلیون تومان تعیین می‌شود و بر این اساس، شرایط و مقررات مترتب بر این تسهیلات در سال ۱۳۹۹ در سال‌جاری نیز به‌قوت خود باقی است.
 
یکی از شرایط دریافت ودیعه‌مسکن این است که متقاضیان دریافت این تسهیلات باید متاهل یا سرپرست خانوار باشند. نرخ سود این وام ۱۳ درصد و مدت بازپرداخت آن برای تهرانی‌ها پنج ساله و برای سایر شهر‌ها سه ساله است و متقاضیان می‌توانند از طریق سایت https://www.tem.mrud.ir برای دریافت تسهیلات اجاره مسکن ثبت‌نام کنند.
 
نحوه پرداخت این تسهیلات در دو مدل خواهد بود و اگر کسی وام را یکساله بگیرد فقط سود ۱۳‌درصد را به‌طور ماهانه پرداخت می‌کند و اصل پول را سر سال به بانک برمی‌گرداند. روش دوم این است که افراد وام را به صورت پنج ساله دریافت کنند که اصل و فرع آن را در اقساط ماهانه با نرخ سود ۱۳درصد پرداخت خواهند کرد بنابراین مستاجران باید در تهران ماهانه یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان، کلان‌شهر‌ها یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان و سایر شهر‌ها ۸۴۰ هزار تومان پرداخت کنند.
برچسب ها: وام اجاره اقساط
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!