نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۲.۵۶ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۹۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۲۹۶
بازدید : ۲۸۴۲
۰۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۴
نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۵ تیر ۱۴۰۰
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند بدون تغییر انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۶۶ تا ۲.۵۶ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۲.۵۶ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۶۵۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۱.۹۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۴۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۲۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۷۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۱.۹ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۵۵۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۱.۸۱ درصدی به یک میلیون و ۵۲ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۳۰۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۸ هزار و ۸۶۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۴۵۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۱۵۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۳۸ تومان و ۲۳ هزار و ۵۶۲ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان زیاد نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۸ هزار و ۶۰۶ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۴۰ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۶۸۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۱۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۶۶۵ تومان و ۲ هزار و ۷۹۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۵۵۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!