هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۷

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۷

بر اسا آخرین نحلیل نقشه های هواشناسی ایران، از امروز 7 تیرماه و طی پنج روز آینده در بخش هایی از کشور در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر، بارش پراکنده، رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۵۳۷۱
بازدید : ۲۱۸۷
۰۷ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۰
فرادید| با توجه به هشدار‌های سریع سازمان هواشناسی ایران، از امروز ۷ تیرماه و طی سه روز آینده درساعات بعدازظهر و اوایل شب در جنوب سیستان و بلوچستان، ارتفاعات جنوبی کرمان، شرق و ارتفاعات شمالی هرمزگان افزایش ابر و رگبار پراکنده با رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی رخ می‌دهد.

در پنج روز آینده در بخش‌هایی از اردبیل، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، زنجان، ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان در ساعات بعدازظهر و اوایل شب رشد ابر، بارش پراکنده، رعدوبرق و گاهی وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش فرادید؛ همچنین از چهارشنبه (۹ تیر) تا آخر هفته جاری با شمالی شدن جریانات در سواحل دریای خزر رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می‌دهد. از پنجشنبه نیز برقراری این شرایط جوی در خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی دور از انتظار نخواهد بود.

روز چهارشنبه شرق خراسان جنوبی و شمال سیستان و بلوچستان وزش باد شدید و روز‌های پنجشنبه و جمعه در خراسان شمالی، خراسان رضوی، جنوب سمنان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و شرق کرمان وزش باد شدید همراه با گردوخاک، کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش‌بینی می‌شود همچنین طی این مدت در شرق خراسان جنوبی و منطقه زابل توفان گردوخاک رخ خواهد داد.

از چهارشنبه تا آخر هفته جاری سواحل دریای خزر و اردبیل کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه خواهند داشت. از امروز تا آخر هفته جاری نیز شرق دریای عمان مواج خواهد بود. همچنین از چهارشنبه بعدازظهر تا ظهر جمعه دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.

آسمان تهران فردا قسمتی ابری، در بعداز ظهر نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۷ سانتیگراد و طی روز چهارشنبه نیز قسمتی ابری، در بعدازظهر نیمه ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
 
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی
یک مطالعه جدید نشان می‌دهد

رابطه معکوس ورزش با آسیب‌های قلبی

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز
ماده غذایی بی‌نظیر برای مبارزه با بیماری

فواید فوق‌العاده لوبیا قرمز