هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۸

با توجه به گزارش سازمان هواشناسی ایران، از امروز ۸ تیرماه در نواحی شمالی کشور افزایش ابر، وزش باد شدید موقت و رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.
کد خبر: ۹۵۴۳۳
بازدید : ۳۳۴۲
۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۱
فرادید| بر اساس هشدار‌های سریع سازمان هواشناسی ایران ساعات بعدازظهر امروز ۸ تیرماه و اوایل شب امروز و فردا در برخی نقاط استان‌های آذربایجان شرقی و غربی، زنجان، اردبیل، گیلان و ارتفاعات البرز مرکزی افزایش ابر، وزش باد شدید موقت و رگبار و رعدوبرق پیش‌بینی می‌شود.

این وضعیت روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه علاوه بر این مناطق در دامنه‌های البرز شرقی، خراسان شمالی و شمال خراسان رخ خواهد داد.

به گزارش فرادید؛ همچنین از بعدازظهر فردا و پنجشنبه در کل استان‌های ساحلی خزر کاهش نسبی دما و بارش پراکنده انتظار می‌رود و دریای خزر در این مدت مواج خواهد بود.

طی دو روز آینده در ساعات بعدازظهر در ارتفاعات زاگرس مرکزی افزایش ابر پیش‌بینی و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان نیز در ساعات بعدازظهر افزایش ابر، وزش باد موقت و رگبار و رعدوبرق رخ خواهد داد.

روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه در شرق کشور به‌ویژه منطقه زابل افزایش سرعت وزش باد و گردوخاک خواهیم داشت.

آسمان تهران فردا صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۷ و حداکثر دمای ۳۸ سانتیگراد و طی روز پنجشنبه نیز صاف تا قسمتی ابری و گاهی همراه با وزش باد با حداقل دمای ۲۸ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین