نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۸ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۱۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۸۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۹۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۹ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۴۴۹
بازدید : ۳۴۶۱
۰۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با کاهش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۷۱ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند کاهشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۴۳ تا ۱.۳۴ درصدی را تجربه کردند.  

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۷۱ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۹۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۵ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۹ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۵۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۲۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۷۴ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۴۵ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۴۸ درصدی به یک میلیون و ۷۰ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۱۸۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۸۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۵۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۸۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۸۳۶ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۳۰ هزار تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۲۳ تومان و ۲۴ هزار و ۴۲۹ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نسبتا بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۲۴۹ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۶۷۰ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۵۵ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۳۵ تومان و ۲ هزار و ۸۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۶۸۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!