قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۰۹

امروز ۹ تیرماه قیمت بیت کوین با ثبت افزایش ۳.۱۱ درصد به ۳۵,۷۸۷ دلار معادل ۸۸۷,۱۶۶,۲۱۴ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۴۵۱
بازدید : ۲۶۵۰
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۷
فرادید| بیت کوین در مسیر صعود حرکت می‌کند. قیمت بیت کوین امروز ۹ تیرماه با ۳.۱۱ درصد افزایش به ۳۵,۷۸۷ دلار معادل ۸۸۷,۱۶۶,۲۱۴ تومان رسید.

بیت کوین با نماد اختصاری BTC شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷۱.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۴.۸۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد و حجم مبادلات روزانه آن ۳۷.۶۸ میلیارد دلار است.

به گزارش فرادید؛ بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۴.۷۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۴ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود

پس از سقوط کم سابقه اخیر ارز‌های دیجیتالی، بسیاری از کارشناسان معتقدند که روز‌های خوب بازار در راهند. جان بولینگر- مبدع شاخص معروف بولینگر- از جمله افرادی است که می‌گوید بیتکوین زمانی که به زیر ۳۰ هزار دلار رسید، کف قیمتی خود را به ثبت رساند و اکنون در حال حرکت به سمت هدف‌های بالاتر است.

طی روز‌های آخر هفته، بیت کوین روندی ریزشی در پیش گرفت و تا حدود تراز ۳۰ هزار دلار کاهش یافت. در این مرحله گاو‌ها وارد میدان شده و اجازه ندادند قیمت برای بار دوم در طول یک هفته به زیر این سطح روانی سقوط کند.

درست برعکس، بیت کوین توانست مقداری از ارزش از دست رفته خود را بازیابد و در نهایت طی چند روز، بیش از ۵۰۰۰ دلار قیمت آن افزایش یافت و دیروز بالای ۳۵۰۰۰ دلار شکسته شد.
 
هرچند، خرس‌ها هنوز تسلیم نشده اند و این دارایی را به حدود ۳۴۰۰۰ دلار کشاندند، ولی ظرف مدت کوتاهی روند حرکت دوباره معکوس شد و این بار قبل از بازگشت به سطح ۳۵ هزار دلار، بالاترین سطح قیت چهار روزه آن در حدود تراز ۳۵۵۰۰ دلار به ثبت رسید.

با وجود ریزش‌های سنگین ارز‌های دیجیتالی در روز‌های اخیر، برخی از فعالان این حوزه معتقدند که روز‌های خوب در انتظار بازار هستند.
 
الکس ماشینسکی- بنیانگذار پلتفرم ارز‌های دیجیتالی سلسیوس- با بیان اینکه پیشبینی می‌کند قیمت بیتکوین بار دیگر از قله قبلی ۶۳ هزار دلاری خود عبور کند، افزود: ریزش بازار با توجه به صعود سریع قیمت طبیعی بود. ما هنوز به قله قیمتی ۲۰۲۱ نرسیده ایم و رسیدن به قیمت ۱۶۰ هزار دلاری برای بیتکوین کاملا محتمل است.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین