اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی

اکران فیلم دینامیت با بازی پژمان جمشیدی

فیلم سینمایی دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان با بازی پژمان جمشیدی از چهارشنبه این هفته به نمایش درمی‌آید.
کد خبر: ۹۵۴۸۹
بازدید : ۱۰۹۴
۰۹ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷

مرتضی شایسته دبیر شورای صنفی نمایش گفته است که فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی این هفته روانه پرده سینما‌ها می‌شود. فیلم‌های «درخت گردو» و «روز صفر» هم در صف اکران قرار دارند.

مرتضی شایسته، دبیر شورای صنفی نمایش، بعد از جلسه امروز (۷ تیرماه) درباره اکران «دینامیت» گفته است: «در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان از چهارشنبه این هفته به نمایش درمی‌آید. طبق رایزنی‌هایی که با صاحبان این فیلم داشتیم، آن‌ها در نهایت رضایت به این امر دادند.»

به گفته مرتضی شایسته از میان دو فیلم «درخت گردو» به کارگردانی محمدحسین مهدویان و «روز صفر» به کارگردانی سعید ملکان هم که هر دو برای اکران اعلام آمادگی کرده‌اند، یک فیلم انتخاب و برای آغاز اکران از این هفته یا هفته آینده درباره آن تصمیم‌گیری خواهد شد.

دبیر شورای صنفی اکران درباره دیگر تصمیمات شورا در جلسه امروز توضیح داد: درباره بدهی سینماداران به صاحبان آثار که سید غلامرضا موسوی رئیس اتحادیه تهیه‌کنندگان در نامه‌ای خواستار رسیدگی به آن شده بود، همه موارد به سینماداران اطلاع داده شد تا ظرف یک هفته در زمینه تسویه این بدهی اقدام شود.

شایسته افزود: فیلم‌های سینمایی «زد و بند» به کارگردانی و نویسندگی داوود نوروزی، «سیاه باز» به کارگردانی حمید همتی و فیلم سینمایی «مورچه‌خوار» به کارگردانی شاهد احمدلو هم آماده اکران هستند که درباره اکران آن‌ها هفته آینده در شورای صنفی اکران تصمیم‌گیری خواهد شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه