قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

قیمت بیت کوین، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۰

امروز ۱۰ تیرماه، قیمت بیت کوین با ۲.۸۷ درصد کاش به ۳۴,۸۲۰ دلار معادل ۸۶۸,۷۶۷,۰۳۷ تومان رسید.
کد خبر: ۹۵۵۰۵
بازدید : ۴۱۳۶
۱۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
فرادید| بیت کوین بار دیگر با ریزش قیمت روبه رو شد. قیمت بیت کوین امروز ۱۰ تیرماه با ثبت کاهش ۲.۸۷ درصد به ۳۴,۸۲۰ دلار معادل ۸۶۸,۷۶۷,۰۳۷ تومان رسید.

بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ معادل ۶۴,۸۶۳.۰۹ دلار بوده که همینک %۴۷.۰۷ پایین‌تر از آن زمان قرار دارد. تعداد واحد‌های در گردش بیت کوین ۱۸.۷۵ میلیون و تعداد کل واحد‌های آن ۲۱ میلیون خواهد بود.

به گزارش فرادید؛ روز شنبه بیت کوین به شدت ریزش داشت و به حدود ۳۰۰۰۰ دلار رسید، گاو‌ها بار دیگر پا به میدان گذاشتند و توانستند در کمتر از یک روز، بخش زیادی از زیان وارده را جبران کنند.

بیت کوین روز دوشنبه به بالای ۳۵۰۰۰ دلار جهش کرد و مدتی در آنجا باقی ماند. روز گذشته نیز این دارایی یک گام دیگر رو به جلو برداشت، به طوریکه با بیش از ۱۵۰۰ دلار افزایش به حدود ۳۶۶۰۰ دلار رسید (در Bitstamp). این بالاترین قیمت ثبت شده بیت کوین از ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) تاکنون بود.

با این حال، این دارایی نتوانست بیش از این به روند افزایشی خود ادامه دهد و قیمت آن تا حدود تراز ۳۴ هزار دلار اصلاح شد. ارزش بازار بیت کوین هنوز بالای ۶۵۰ میلیارد دلار و دامیننس آن در حدود ۴۶ ٪ است.

ذخیره‌های بلندمدت بیت‌کوین همیشه باعث رشد این ارز بوده و حالا هم داده‌ها حاکی از آن است که در زمان افت قیمتی بیت‌کوین بسیاری دست به خرید زدند. همچنین داده‌ها نشان می‌دهد بسیاری از کسانی که در بخش معاملات آتی کار می‌کنند هم به خریدار بلندمدت تبدیل شده‌اند.

معامله‌گران کوتاه‌مدت در روند نزولی تلفات کمتری متحمل می‌شوند. معاملات هولدر‌ها در جریان معاملات یک هفته اخیر نشان‌دهنده وجود ترس در بازار است.

از طرفی ریزش سنگین باعث ایجاد ترس در هولدر‌ها شد و فشار فروش افزایش یافت، اما داده‌ها نشان می‌دهد که ۲۳ درصد از کل منابع بازار در اختیار معامله‌گران کوتاه‌مدت است و همین منابع بازار را نوسان می‌کند. روند صعودی که توسط برخی تحلیلگران پیش‌بینی می‌شد فعلا در بازار دیده نمی‌شود، اما به نظر می‌رسد بسیاری از هولدر‌ها امید به رشد دارند.
 
قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال
 
برچسب ها: قیمت بیت کوین
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین