نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۳۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۵۹۳
بازدید : ۲۶۱۷
۱۲ تير ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۷
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۷۸۷ دلار قرار دارد. البته برخلاف روند افزایشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با کاهش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از افت ۰.۰۷ تا ۰.۴۷ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۴۱ درصد کاهش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۵۲ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۹۲ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۶۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۸۰۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۰۹ درصد کاهش به چهارمیلیون و ۶۲۳ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با کاهش ۰.۰۷ درصدی به یک میلیون و ۶۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به صبح امروز، به ۲۵ هزار و ۲۳۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۹۳۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۸۴۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۱۳۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۷۸۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۹۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۹۴۸ تومان و ۲۴ هزار و ۴۵۴ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۷۵۲ تومان فروش و با نرخ ۲۹ هزار و ۱۶۳ تومان خریداری شد.
 

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۷۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۰۵ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۵۰ تومان و ۲ هزار و ۸۸۵ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۸۸۰ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۶۸۰ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین