دیدار ۵ عضو کابینه دوازدهم با رئیسی

دیدار ۵ عضو کابینه دوازدهم با رئیسی

امیر سرتیپ حاتمی، سید کاظم خاوازی و محمدجواد آذری جهرمی، محمدباقر نوبخت و اکبر کمیجانی در دیدار‌های جداگانه با سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب، گزارشی از وضعیت و اقدامات وزارتخانه‌های دفاع، جهاد و ارتباطات ارائه کردند.
کد خبر: ۹۵۶۰۰
بازدید : ۱۷۴۵
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۲

وزیران دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، جهاد کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، رییس سازمان برنامه و بودجه و رییس کل بانک مرکزی با حضور در دفتر سید ابراهیم رییسی به صورت جداگانه با وی دیدار کردند.

امیر سرتیپ حاتمی، سید کاظم خاوازی و محمدجواد آذری جهرمی، محمدباقر نوبخت و اکبر کمیجانی در دیدار‌های جداگانه با سیدابراهیم رییسی رییس جمهوری منتخب، گزارشی از وضعیت و اقدامات وزارتخانه‌های دفاع، جهاد و ارتباطات ارائه کردند.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح که پیش از این نیز همراه با فرماندهان عالی رتبه نظامی برای تبریک پیروزی رییسی در انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم با رییس جمهوری منتخب دیدار کرده بود، در دیدار خود گزارشی از اقدامات و دستاورد‌های وزارت دفاع در حوزه‌های مختلف از جمله میزان آمادگی دفاعی کشور در مقابله با تهدیدات ارایه کرد.
 
ابراهیم رئیسی
کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی هم با تبریک پیروزی رییسی در انتخابات ۲۸ خرداد و آرزوی موفقیت برای دولت آینده گزارشی از اقدامات این وزارتخانه و وضعیت کشاورزی و مهم‌ترین چالش‌ها و مسیر‌های پیش روی دولت سیزدهم برای تأمین نیاز‌های اساسی مردم از جمله گندم، مرغ و گوشت ارایه کرد.

محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات هم در دیدارش با رییس جمهوری منتخب، با تبریک انتخاب رییسی به عنوان هشتمین رییس جمهوری کشورمان و آرزوی توفیق برای وی و همکارانش در دولت آینده، از وضعیت و اقدامات این وزارتخانه به منتخب ملت گزارش داد.

سید ابراهیم رییسی هم در این دیدار‌ها با تشکر از اظهار محبت وزرای دفاع، جهاد و ارتباطات و گزارش عملکرد وزارتخانه‌هایشان، استفاده از تجارب و همکاری همه بخش‌ها برای پیشبرد برنامه‌ها و ماموریت‌های دولتش در خدمتگزاری به مردم و بهبود وضع موجود را مورد تأکید قرار داد.
 
رئیسی و آذری جهرمی
روسای سازمان برنامه و بودجه و بانک مرکزی از دیگر مسوولان دولت دوازدهم بودند که برای ارائه گزارش درباره عملکرد سازمان متبوعشان به صورت جداگانه با رییس جمهوری منتخب دیدار کردند.

نوبخت در دیدار با رییسی ضمن تبریک انتخاب وی به عنوان هشتمین رییس جمهور و آرزوی موفقیت برای دولت آینده، گزارشی از وضعیت کشور و چالش‌های پیش روی دولت سیزدهم در حوزه‌های گوناگون ارائه کرد.

رییسی با تشکر از اظهار محبت رییس سازمان برنامه و بودجه و گزارش وی درباره اقدامات این سازمان و شرایط کشور، بر لزوم تحول همه جانبه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تأکید کرد و گفت: دولت مردمی به دنبال آن است که با تغییر برخی ساختار‌ها و رویکردها، توزیع عادلانه و مدیریت بهینه امکانات و اتکا به توان داخل وضع موجود را به نفع مردم تغییر دهد.
 
رئیسی و نوبخت
اکبر کمیجانی رییس کل بانک مرکزی نیز در دیدار با رییس جمهوری منتخب، گزارشی از چالش‌های حوزه پولی و بانکی و وضعیت ارزی کشور ارایه کرد.

وی با تبریک پیروزی رییسی در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و آرزوی موفقیت برای دولت آینده، درباره چالش‌های حوزه پولی و بانکی و وضعیت ارزی کشور و مسایل مهم مربوط به بانک مرکزی به رییس جمهوری منتخب گزارش داد.

رییسی هم با تشکر از ابراز محبت رییس کل بانک مرکزی و گزارش وی درباره نظام پولی و بانکی کشور، بر لزوم هماهنگی تیم اقتصادی دولت برای رفع مشکلات این حوزه تأکید کرد.
 
رئیسی
در این دیدار، راهکار‌های اصلاح نظام مالی و تأمین منابع ارزی برای تهیه کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وزرای نفت، صمت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم پیش از این در دیدار‌های جداگانه با رییس جمهوری منتخب، درباره وضعیت کشور و عملکرد این وزارتخانه‌ها گزارش داده‌اند.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین