قتل مهندس جوان به دست پدر خشمگین

قتل مهندس جوان به دست پدر خشمگین

هفتم تیرماه امسال مأموران پلیس شیراز در جریان وقوع یک فقره قتل در محله قاسم آباد سفلی قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مشخص شد مقتول مردی به‌نام پیام بلاغی است که توسط پدرش در خانه به قتل رسیده است.
کد خبر: ۹۵۶۰۳
بازدید : ۶۵۱۷
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۳

مردی پسرش را بخاطر میانجیگری در دعوای خانوادگی به قتل رساند.

به گزارش رکنا، اخبار سریالی فرزندکشی‌های دلخراش تمامی ندارد. ۲۶ خرداد بابک خرمدین به دست پدر و مادرش به قتل رسید که این فرزندکشی با واکنش منفی مردم مواجه شد.

مدتی بعد فرزندکشی دیگری در اسفراین رخ داد، مادر اسفراینی ۲ کودک خردسال خود به نام‌های امیر و آیلین را به قتل رساند. چندی بعد هم باران در یک حادثه یک فرزندکشی دیگر کشته شد. مادر باران که بیماری حاد اعصاب و روان مبتلا بود فرزند ۴ ساله خود را به قتل رساند.
 
جدیدترین حادثه فرزندکشی مربوط به فسا است که در آن پیام بلاغی توسط پدرش به قتل رسید.

هفتم تیرماه امسال مأموران پلیس در جریان وقوع یک فقره قتل در محله قاسم آباد سفلی در استان فارس قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مشخص شد مقتول مردی به‌نام پیام بلاغی است که توسط پدرش در خانه به قتل رسیده است.

پیام بلاغی با ۲ ضربه چاقو به قلب و سرش توسط پدرش کشته شد. مادر او در کما به‌سرمی‌برد و خبر ندارد پسرش پیام زیر خروار‌ها خاک دفن شده است.

دستگیری قاتل فرزندکش

پس از قتل پیام بلاغی تیمی از ماموران پلیس ماموریت گرفتند تا قاتل را دستگیر کنند. تیم پلیسی با در نظرگرفتن اظهارات شاهدان، برسی‌های مقدماتی و تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی قاتل را شناسایی و او را در فسا به دام انداختند.

یکی از اهالی محله قاسم آباد سفلی ماجرای فرزندکشی را اینطور توضیح داد: «پیام بلاغی کارمند شرکت منابع آب استهبان بود. همسایه‌ها می‌گفتند از خانه خانواده بلاغی هروز صدای درگیری شنیده می‌شد و قاتل که شغلش رانندگی با ماشین باری بوده دچار اختلال روحی و روانی است.»

قتل پیام به دست پدر

هم محله‌ای مقتول افزود: «روز حادثه براثر صدای زیاد ناشی از درگیری همسایه‌ها پلیس را درجریان گذاشتند. قاتل پس از وارد کردن ضربات چاقو به پیام و همسرش قبل از رسیدن پلیس فرار کرد.»

او در پایان گفت: در این درگیری پیام بر اثر ضربات چاقو در راه انتقال به بیمارستان کشته شد و مادرش نیز هم اکنون در کما است. چند روز بعد از قتل پیام بلاغی متوجه شدیم، صبح سه شنبه هشتم تیرماه قاتل در فسا دستگیر شده است.»

بنابراین گزارش، متهم پس از دستگیری به جرم جنایت انجام شده در منطقه قاسم آباد سفلی جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.
برچسب ها: پسرکشی قتل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین