هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

هواشناسی ایران، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

با توجه به آخرین تحلیل نقشه های هواشناسی ایران، امروز 13 تیرماه در مناطق جنوبی کشور از بعد از ظهر وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.
کد خبر: ۹۵۶۲۰
بازدید : ۱۸۸۸
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
فرادید| براساس هشدار‌های سریع سازمان هواشناسی ایران، امروز ۱۳ تیرماه و فردا در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان در بعد از ظهر وقوع رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد و فردا (۱۴ تیرماه) شدت ناپایداری‌های همرفتی در این مناطق بیشتر می‌شود.

همچنین طی این دور روز افزایش نسبی دما در استان‌های ساحلی دریای خزر و اردبیل و روز‌های سه شنبه تا پنجشنبه (۱۵ تا ۱۷ تیرماه) با شمالی شدن جریانات کاهش نسبی دما در این نواحی رخ می‌دهد.

به گزارش فرادید؛ از سه شنبه تا پنجشنبه در استان‌های ساحلی دریای خزر بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود. امروزدر منطقه زابل وزش باد شدید گاهی خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

همچنین امروز تا سه شنبه شرق تنگه هرمز و دریای عمان مواج خواهد بود.

آسمان تهران فردا صاف گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۴۰ و ۲۹ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود. آسمان پایتخت سه شنبه صاف گاهی همراه با وزش باد خواهد بود و دمای هوا در گرم‌ترین و خنک‌ترین زمان به ۴۰ و ۲۸ درجه سانتیگراد می‌رسد.

فردا گرمترین مرکز استان کشور اهواز با بیشترین دمای ۴۷ درجه سانتیگراد خواهد بود و شهر‌های یاسوج، شهرکرد و ارومیه با بیشینه دمای ۳۵ درجه سانتیگراد خنک‌ترین مراکز استان‌های کشور پیش‌بینی می‌شوند.
 
وضعیت آب و هوای ایران
برچسب ها: هواشناسی ایران
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
راز بزرگ در پشت بدن انسان
شاهراه ارتباطی بدن را بهتر بشناسید

راز بزرگ در پشت بدن انسان

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!
شاید برای شما هم پیش آمده باشد

عجیب‌ترین سوالات مصاحبه شغلی!