آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۱۳

وزارت بهداشت، امروز ۱۳ تیرماه، آمار فوتی‌های کرونا را ۱۶۵ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۹۵۶۳۶
بازدید : ۲۴۲۰
۱۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۱
فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۱۳ تیرماه ۱۶۵ نفر اعلام شد که به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در ایران به ۸۴ هزار و ۷۹۲ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۱۳ هزار و ۷۸۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که هزار و ۲۹۵ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۲۵۴ هزار و ۸۱۸ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون دو میلیون و ۹۲۶ هزار و ۲۶۶ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۲۲۹ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۳ میلیون و ۹۶۷ هزار و ۴۸۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

در حال حاضر ۹۲ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۸۳ شهر در وضعیت نارنجی و ۱۷۳ شهر در وضعیت زرد قرار دارند. بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۴ میلیون و ۴۶۳ هزار و ۵۶۵ نفر دُز اول واکسن کرونا و یک میلیون و ۹۸۸ هزار و ۳۸۰ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۶ میلیون و ۴۵۱ هزار و ۹۴۵ دُز رسید.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۳۷۹ هزار و ۷۷۷ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۱۸۴ میلیون و ۲۴۳ هزار و ۳۹۲ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد ۷ هزار و ۱۶۶ نفری در یک روز به تعداد ۳ میلیون و ۹۸۷ هزار و ۲۴۸ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۱۶۸ میلیون و ۶۲۲ هزار و ۵۱۴ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۶۲۱ هزار و ۲۵۵ نفر (۹۶ نفر)

۲. برزیل ۵۲۳ هزار و ۶۹۹ نفر (هزار و ۶۳۱ نفر)

۳. هند ۴۰۲ هزار و ۱۵ نفر (۹۴۷ نفر)

۴. مکزیک ۲۳۳ هزار و ۴۲۵ نفر (۱۷۷ نفر)

۵. پرو ۱۹۳ هزار و ۶۹ نفر (۱۶۷ نفر)

۶. روسیه ۱۳۷ هزار و ۲۶۲ نفر (۶۷۹ نفر)

۷. بریتانیا ۱۲۸ هزار و ۲۰۷ نفر (۱۸ نفر)

۸. ایتالیا ۱۲۷ هزار و ۶۳۷ نفر (۲۲

نفر) ۹. فرانسه ۱۱۱ هزار و ۱۵۲ نفر (۱۷ نفر)

۱۰-. کلمبیا ۱۰۸ هزار و ۳۱۴ نفر (۵۸۶ نفر)
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین