نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز سه‌شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰

قیمت سکه طرح جدید با ۱.۳۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۸  درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۸۲ هزارتومان فروخته شد. همچنین نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۱۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۰ تومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۷۰۵
بازدید : ۱۶۷۹
۱۵ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۷
 
فرادید| قیمت انس جهانی طلا با افزایش قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۱۰ دلار قرار دارد. البته همرمان با روند افزایشی انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۴۴ تا ۱.۳۳ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۱.۳۳ درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۲۱ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با کاهش ۰.۴۸  درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۸۲ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۷۵۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۷۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۷۲ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۹۲ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۲۸ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۹۸ درصدی به یک میلیون و ۶۷ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

 
برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با افزایش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۱۶۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۸۰ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۷۲۵ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۵ هزار و ۶۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۶۳۰ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۸۰۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با کاهش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۶۲۴ تومان و ۲۴ هزار و ۱۳۶ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۵۸۲ تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۹۹۷ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با کاهش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۵۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۹۰۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۸۳۰ تومان و ۲ هزار و ۸۸۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۸۲۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۶۲۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره