راز یک قتل در عکس سلفی

راز یک قتل در عکس سلفی

از نحوه افتادن جسد، با توجه به رد خون در محل، این احتمال مطرح شد که قتل در جای دیگری رخ داده و جنازه به آن محل منتقل شده است.
کد خبر: ۹۵۸۵۷
بازدید : ۲۲۷۲
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۰۹:۵۵

زوج جوان که برای تفریح و کوهنوردی به غرب پایتخت رفته بودند وقتی در حال عکس گرفتن بودند ناگهان در یکی از عکس‌هایشان متوجه جسد مردی شدند که داخل دره‌ای افتاده بود.

ساعت ۸ شب ۱۷ تیر مأموران کلانتری وردآورد در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از کشف جسد مرد جوانی خبر دادند.

به دنبال اعلام این خبر، بازپرس محمد وهابی و تیم بررسی صحنه جرم راهی محل حادثه در انتهای بزرگراه خرازی شدند. با حضور در محل آن‌ها با جسد مرد جوان در حالی مواجه شدند که با ضربات متعدد چاقو از پا درآمده بود و جسد ۱۵ متری با گاردریل فاصله داشت.

از نحوه افتادن جسد، با توجه به رد خون در محل، این احتمال مطرح شد که قتل در جای دیگری رخ داده و جنازه به آن محل منتقل شده است.
 
پزشکی قانونی نیز با توجه به آثار و جراحات روی گردن و بدن مقتول اعلام کرد از زمان مرگ حدود ۱۲ ساعت می‌گذرد. نحوه ضربات نیز نشان می‌داد که مقتول از سوی عامل یا عاملان جنایت غافلگیر شده است. مرد جوان لباس‌های ورزشی مشکی به تن داشت.

در بازرسی از جیب‌های مقتول و اطراف جسد هیچ مدرک شناسایی که هویت او را برملا کند به دست نیامد.

عکس سلفی

در ادامه بررسی‌هایی که از سوی بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی پایتخت صورت گرفت مشخص شد که زن و مردی جوان جسد را پیدا کرده و موضوع را به پلیس گزارش کرده‌اند.

بدین ترتیب از زوج جوان بار دیگر تحقیق شد و زن جوان گفت: گاهی اوقات برای تفریح و کوهنوردی به اینجا می‌آمدیم. با همسرم سلفی می‌گرفتیم و هر عکسی که می‌انداختیم بلافاصله در دوربین نگاه می‌کردیم تا ببینیم چگونه شده است.

در حال دیدن عکس‌ها بودیم که داخل یکی از عکس‌های سلفی مرد جوانی را دیدیم که پشت سر ما داخل دره افتاده بود بلافاصله خودمان را به مرد جوان رساندیم که متوجه شدیم او مرده است.

باتوجه به اظهارات زوج جوان، بازپرس جنایی دستور تحقیق از اهالی منطقه را صادر کرد که سرنخ‌های جدیدی به دست آمد. یکی از اهالی گفت: ساعت ۷ و نیم تا ۸ صبح بود که خودرو پژو ۴۰۵ را دیدم که با سرعت در حال عبور از آن منطقه است.
 
از آنجایی که منطقه کوهستانی بود راننده مجبور بود سر پیچ‌ها سرعتش را کم کند و در همین حین من لکه‌های خون را روی خودرو و داخل آن دیدم، اما آن لحظه به تنها چیزی که فکر نمی‌کردم جنایت بود.

با اطلاعاتی که درخصوص راننده پژو به دست آمد، بازپرس محمد وهابی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف را صادر کرد تا شماره پلاک و هویت راننده فراری به دست آید. همچنین جسد به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی منتقل و تحقیقات بر روی پرونده افراد گمشده نیز آغاز شد تا هویت مقتول برملا شود.
 
منبع: روزنامه ایران
برچسب ها: عکس سلفی قتل
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین
خواندنی‌ها
چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟
ماجرای خواندنیِ راینهارد هایدریش؛

چگونه یک موسیقیدان به قصاب پراگ تبدیل شد؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی
چگونه دردهای سینوسی را درمان کنیم؟

۱۰ روغن شناخته شده علمی برای عفونت‌های سینوسی

خواص تره
مزایا و خواص تره

خواص تره