نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

نرخ روز دلار، یورو، قیمت طلا و سکه امروز یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰

نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۱۵ تومان فروخته شد. همچنین قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳  درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۸ هزارتومان فروخته شد.
کد خبر: ۹۵۸۸۰
بازدید : ۲۷۰۱
۲۰ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۹
فرادید| قیمت انس جهانی طلا بدون تغییر قیمت، در حال حاضر روی سطح ۱۸۰۸ دلار قرار دارد. البته برخلاف با روند بدون تغییر انس جهانی طلا، قیمت‌ها در بازار طلا و سکه ایران با افزایش مواجه شدند. به شکلی که انواع سکه و طلا از رشد ۰.۰۷ تا ۰.۴۴ درصدی را تجربه کردند.

به گزارش فرادید؛ بررسی آخرین قیمت طلا و سکه در بازار امروز ظهر نشان می‌دهد که قیمت سکه طرح جدید با ۰.۳  درصد افزایش، با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۴ هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش ۰.۴۴ درصدی به قیمت ۱۰ میلیون و ۵۲۸ هزارتومان فروخته شد.

همچنین نیم سکه و ربع سکه به ترتیب ۵ میلیون و ۶۶۰ هزارتومان و ۳ میلیون و ۶۰۵ هزار تومان قیمت گذاری شدند. سکه گرمی هم با قیمت دو میلیون و ۲۵۷ هزار تومان فروخته شد.

قیمت هر مثقال طلای ۱۸ عیار هم به عنوان مبنای قیمت گذاری، با ۰.۰۹ درصد افزایش به چهارمیلیون و ۶۰۹ هزار تومان رسیده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با افزایش ۰.۰۷ درصدی به یک میلیون و ۶۴ هزار تومان رسید.
 

قیمت دلار و یورو در بازار آزاد و صرافی ملی

برخلاف روند نزولی نرخ دلار در روز‌های اخیر، امروز ظهر ارز آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد. نرخ قیمت دلار امروز ظهر در بازار آزاد با افزایش قیمت نسبت به ظهر دیروز، به ۲۵ هزار و ۲۰ تومان رسید. قیمت یورو هم افزایش محسوسی را تجربه کرد و با قیمت ۲۹ هزار و ۷۱۵ تومان فروخته شد. ارز اروپایی یورو نیز ظهر روز گذشته به قیمت ۲۹ هزار و ۶۹۰ تومان به فروش می‌رفت.

همچنین قیمت خرید دلار در بازار امروز به ۲۴ هزار و ۲۴ هزار و ۹۲۰ تومان رسید و یورو نیز با نرخ ۲۹ هزار و ۵۶۵ تومان تومان خریداری می‌شد. البته قیمت یورو در بازار متفاوت است، بخشی از بازار یورو را با قیمت فروش ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان و نرخ خرید ۲۹ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌کنند.

در صرافی نیز ملی قیمت دلار و یورو با افزایش قیمت نسبت به روز گذشته تعیین شد. نرخ فروش و خرید دلار در صرافی ملی ظهر امروز به ترتیب به ۲۴ هزار و ۵۹۰ تومان و ۲۴ هزار و ۱۰۳ تومان رسید. یورو نیز با تفاوت نه چندان بالا نسبت به بازار آزاد با قیمت ۲۹ هزار و ۲۹۰  تومان فروش و با نرخ ۲۸ هزار و ۷۱۰ تومان خریداری شد.

قیمت پوند، درهم و لیر به چقدر رسید؟

لیر و درهم که چند روز پرتغییر را پشت سرگذاشتند، امروز با افزایش قیمت خرید و فروش شدند. نرخ فروش درهم امارات در معاملات ظهر امروز در بازار آزاد به شش هزار و ۸۱۰ تومان رسید و لیر ترکیه با قیمت ۲ هزار و ۸۹۰ تومان فروخته شد. همچنین نرخ خرید درهم و لیر به ترتیب به شش هزار و ۷۹۰ تومان و ۲ هزار و ۸۷۰ تومان رسیده است.

قیمت فروش ارز بریتانیایی پوند هم امروز در بازار به ۳۴ هزار و ۷۸۵ تومان رسید. همچنین هر پوند هم با ۳۴ هزار و ۵۸۵ تومان خریداری شد.
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
از میان اخبار
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین