قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

قیمت طلای جهانی، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۲

امروز ۲۲ تیرماه، هر اونس طلای جهانی تا لحظه تنظیم گزارش با قیمت ۱۸۰۷ دلار و ۲۸ سنت معامله می‌شود.
کد خبر: ۹۵۹۲۱
بازدید : ۱۸۹۰
۲۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۵:۳۹
فرادید| طلا با افزایش قیمت همراه شد. قیمت هر اونس طلای جهانی در بازار با ۰.۰۹ درصد افزایش به ۱۸۰۷ دلار و ۲۸ سنت رسید.

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی تحت تاثیر رشد ملایم ارزش دلار و بهبود شاخص‌های سهام کاهش پیدا کرد.

به گزارش فرادید؛ قیمت طلا در ماه ژوئن ۷ درصد از دست داد. حتی اگر طلا به عنوان یک پرچین تورمی تلقی شود، افزایش نرخ بهره فدرال رزرو هزینه فرصت نگهداری شمش را افزایش می‌دهد.

در کوتاه مدت، ادامه روند کنونی بازده اوراق خزانه داری و دلار آمریکا میتواند به بازار طلا کمک کند. با جلب توجه سرمایه گذاران به بازار کار ایالات متحده و دور شدن از موضوع تورم، ممکن است در هفته جاری شاهد هیچ حرکت بزرگی تا زمان گزارش ادعا‌های بیکاری هفتگی در روز پنجشنبه نباشیم.

به گفته مارگارت یانگ، استراتژیست شرکت دیلی فارکس، ممکن است تقاضا برای دارایی امن و پوشش ریسک در برابر نوسانات بازار کمتر شود. با این حال به نظر می‌رسد روند کوتاه مدت طلا به سمت صعود مایل باشد و اولین سطح مقاومتی طلا در ۱۸۱۵ دلار و اولین سطح حمایتی در حدود ۱۷۹۰ دلار دیده می‌شود.

آدریان دی به کیتکونیوز گفت: در خصوص روند قیمت طلا در هفته جاری نظر خنثی دارد و انتظار دارد پس از بهبود قیمت در هفته گذشته، طلا تحکیم قیمت پیدا کند.

نیکلاس فراپل، مدیرکل جهانی شرکت‌ای بی سی بولیون گفت به قیمت طلا خوش بین است. وی افزود تا زمانی که قیمت در بالای سطح حمایتی ۱۷۹۰ دلار بماند، پیش بینی می‌کند تا سطح ۱۸۲۰ دلار صعود کند.
برچسب ها: قیمت طلا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین