آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۳

آمار فوتی‌های کرونا، امروز ۱۴۰۰/۰۴/۲۳

وزارت بهداشت براساس گزارش‌های روزانه، آمار فوتی‌های کرونا امروز ۲۳ تیرماه را ۱۸۴ نفر اعلام کرد.
کد خبر: ۹۵۹۹۰
بازدید : ۲۲۴۶
۲۳ تير ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
فرادید| بر اساس آمار، فوتی‌های کرونا امروز ۲۳ تیرماه ۱۸۴ نفر اعلام شد و به این ترتیب مجموع جان باختگان این بیماری در تهران به ۸۶ هزار و ۳۹۱ نفر رسید.

از دیروز تا امروز و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۲۳ هزار و ۳۷۱ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که دو هزار و ۴۵۷ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش فرادید؛ مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به سه میلیون و ۴۴۰ هزار و ۴۰۰ نفر رسید که خوشبختانه تا کنون سه میلیون ۶۹ هزار و ۹۴۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده اند.

سه هزار و ۹۶۳ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۴ میلیون و ۷۴۵ هزار و ۶۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.در حال حاضر ۱۴۳ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۱۸۶ شهر در وضعیت نارنجی، ۱۱۹ شهر در وضعیت زرد قرار دارند.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون ۵ میلیون و ۳۳۱ هزار و ۷۸۰ نفر دُز اول واکسن کرونا و دو میلیون و ۱۹۱ هزار و ۹۳۶ نفر نیز دُز دوم را تزریق کرده اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۷ میلیون و ۵۲۳ هزار و ۷۱۶ دُز رسید.

آمار جهانی کرونا

طبق آخرین آمار‌های جهانی ابتلاء به ویروس کرونا، طی ۲۴ ساعت گذشته با افزایش ۵۱۰ هزار و ۱۴۰ نفری تعداد مبتلایان به این ویروس تاکنون به ۱۸۸ میلیون و ۵۸۰ هزار و ۹۴۲ نفر رسیده است.

فوتی‌های ناشی از کرونا در جهان با رشد هشت هزار و ۱۱۷ نفری در یک روز به تعداد چهار میلیون و ۶۵ هزار و ۳۴۰ نفر رسیده است. آمار بهبود یافتگان نیز به ۱۷۲ میلیون و۴۰۷ هزار و ۴۳۴ نفر رسیده است.

آمار ۱۰ کشور اول فوتی‌های ناشی از کرونا به شرح زیر است؛ اعداد داخل پرانتز تعداد فوتی‌های جدید هر کشور است.

۱. آمریکا ۶۲۳ هزار و ۴۳۵ نفر (۳۰۷ نفر)

۲. برزیل ۵۳۵ هزار و۹۳۲ نفر (یک هزار و ۶۳۵ نفر)

۳. هند ۴۱۱ هزار و ۴۳۹ نفر (۶۲۳ نفر)

۴. مکزیک ۲۳۵ هزار و ۵۸ نفر (۸۹ نفر)

۵. پرو ۱۹۴ هزار و ۶۰۶ نفر (۱۱۸ نفر)

۶. روسیه ۱۴۴ هزار و ۴۹۲ نفر (۷۱۸ نفر)

۷. بریتانیا ۱۲۸ هزار و ۴۸۱ نفر (۵۰ نفر)

۸. ایتالیا ۱۲۷ هزار و ۸۰۸ نفر (۲۷ نفر)

۹. کلمبیا ۱۱۳ هزار و ۸۳۹ نفر (۵۰۴ نفر)

۱۰-. فرانسه ۱۱۱ هزار و۴۰۷ نفر (۵۴ نفر)
برچسب ها: آمار کرونا
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر:
نگاه
تازه‌‌ترین عناوین